1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Della Miles İstanbul’da 4 ayrı konser verecek

Della Miles İstanbul’da 4 ayrı konser verecek

VS Creative kurucusu Volkan Severcan, kariyeri boyunca Michael Jackson ve Whitney Houston başta olmak üzere birçok ünlü sanatçının vokalistliğini yapan...

Della Miles İstanbul’da 4 ayrı konser verecek

VS Creative kurucusu Volkan Severcan, kariyeri boyunca Michael Jackson ve Whitney Houston başta olmak üzere birçok ünlü sanatçının vokalistliğini yapan Della Miles'ı konser vermesi için Türkiye'ye getireceklerini söyledi.

Uluslararası organizasyonluk firması VS Creative Menejerlik'in (VSMNG) kurucusu Volkan Severcan, kariyeri boyunca Michael Jackson ve Whitney Houston başta olmak üzere birçok ünlü sanatçının vokalistliğini yapan Della Miles, 15-18 Mart tarihlerinde İstanbul'da bir dizi konser vereceğini açıkladı. Della Miles, 15 Mart'ta Beyoğlu Hayal Kahvesi, 16 Mart'ta Kadıköy Sahne, 17 Mart'ta Massk Sahne'de ve 18 Mart'ta Moda Deniz Kulübünde hayranları ile buluşacak.

Severcan, "Della Miles, olağanüstü performansı ile sahnede inanılmazı başarıyor. Whitney Houston, Della için "I Will Always Love You" şarkısını kendisinden daha iyi seslendirdiğini söylemiş. Ben ve ekibim böyle bir dünya starını temsil ettiğimiz için gurur duyuyoruz" dedi.

Kadrolarındanda; Julie Erikssen, Doron Raphaeli, Amir Gwirtzman, Tararam gibi önemli isimleri bulundurduklarını belirten Severcan, "Şimdi de Della Miles ile uzun bir yolculuğa hazırlanıyoruz. İstanbullu müzik tutkunlarına müzik dolu dakikalar yaşatacak. Etkinliğin biletleri Biletix'ten temin edilebilecek" şeklinde konuştu.

Della Miles İstanbul’da 4 ayrı konser verecek

Della Miles İstanbul’da 4 ayrı konser verecek

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT