1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Demet Akalın Eser Yenenler İçin Neler Söyledi | 3 Adam'da Demet Akalın Krizi

Demet Akalın Eser Yenenler İçin Neler Söyledi | 3 Adam'da Demet Akalın Krizi

Şarkıcı Demet Akalın, bir dönem polemik yaşadığı oyuncu Eser Yenenler'in verdiği röportajda kullandığı ifadeler üzerine sosya medya hesabından sert bir paylaşımda bulundu. Peki Eser Yenenler Demet Akalın için neler söylemişti? Demet Akalın ne cevap verdi

Demet Akalın Eser Yenenler İçin Neler Söyledi | 3 Adam'da Demet Akalın Krizi

İlk olarak geride bıraktığımız mayıs ayında şarkıcı Demet Akalın, Murat Boz ve ihanet gecesi haberlerinde adı geçen Eser Yenenler’e sosyal medya hesabı üzerinden yüklenmiş ve yaşananlarla ilgili olarak Yenenler’i suçlamıştı. Akalın, sosyal medya hesabından 3 Adam'a göndermede bulundu ve “Şu ‘3 Adam’ı Popstar ortak kulisimizde ismimi parçalamadan önce de sevmiyordum. Yüzlerine de söylüyorum sevmiyorum, sevemedim, çok da umurlarında” tweeti ile yaşananlardan dolayı ‘3 Adam’dan Eser Yenenler'i suçladı.

demet-akalin-ic.jpeg

AYLAR GEÇTİ SULAR DURULMADI

Eser Yenenler Akalın’ın bu açıklamalarının ardından bahsi geçen olayların yaşanmadığını söylemiş ve konuyu kapatmak istemişti. Ancak bu olayın üzerinden aylar geçtikten sonra verdiği bir röportaj ve kullandığı ifadeler Demet Akalın’ın yeni bir paylaşımda bulunmasına yol açtı. Hesabından Eser Yenenler’in röportajda yaptığı açıklamayı paylaşan Akalın; “Sevgili Eser Yenenler! Sen beni hiç tanımadan aldığım ödül törenlerinde makara yaptın benle! Kulisimi söktüğünüzü kendi yapım ekibin söyledi. Yine de takılma sen bana… Nefret güzel bir şey değil selamlar…” notuyla bu kavganın bitmeyeceğini göstermiş oldu.

Demet Akalın Eser Yenenler İçin Neler Söyledi | 3 Adam'da Demet Akalın Krizi

DEMET AKALIN KİMDİR

23 Nisan 1972 tarihinde Kocaeli, Gölcük'de doğan Demet Akalın ilköğretim ve lise öğrenimini Gölcük'te bitirdi. Gölcük Barbaros Hayrettin Lisesinden mezun oldu.

İlkokul yıllarında gazeteci ya da öğretmen olma hayalleri kurardı. O zamanki Üniversite sınavı şartları günümüze göre daha zor olduğu için hayalleri suya düştü.

Demet Akalın Eser Yenenler İçin Neler Söyledi | 3 Adam'da Demet Akalın Krizi

Ne yapacağım ne yapacağım diye düşünürken annesinin elinden tutmasıyla soluğu Yaşar Alptekin'in Mankenlik kursunda aldı ve arkası geldi...

1990 senesinde Mayo Güzeli seçildi. Ardından Neşe Erberk ajansda mankenlik yapmaya başladı. Hani o zamanlarda mankenlik ciddi ve iyi bir meslekti. Büyük performansla mesleğini sürdürürken bir gün sesinin güzelliğinin farkına vardı ve mankenlikte zirvedeyken "hadi bir de şarkı söyliyim" dedi ve en iyi gazinolarda dev isimlerin kadrosunda başladı yeni mesleğini icra etmeye..

Başardığını düşündüğü bir zamanda "hadi bir albümün olsun" dedi ve "SEBEBİM" adlı albümünü piyasaya çıkardı, işler yolunda gitti yani başarıya bir başarı daha eklendi ve artık mankenliği bırakıp tamamen şarkı söylemeyi seçti.

Daha sonra da "SENİN ANAN GÜZEL Mİ?" dedi ve ilk single çalışmasını çıkardı. O ekstra senin bu exstra benim derken artık sahnelerin bir parçası oldu.

Sonrası mı? "UNUTTUM" dedi ve 3. albüm çalışmasını müzik severlerin beğenisine sundu. Ehhh iyi de tepkiler aldı ve kendini bir kez daha kanıtlamış oldu. Bu kız da okuyo ya dedirtti.....

Uzun ve sıkı bir çalışma sonunda, nihayet beklediğimize değen radyolarda ve clublerde en çok istek alan albümü "BANANE" ile Türkiye'de hala konuşulmaya devam ediyor..

Demet Akalın 2006 yılında çıkardığı “Kusursuz 19” albümünü için MÜ-YAP'tan altın ödül aldı. Yine 2006 yılında Kral TV Video Müzik Ödüllerinde "Afedersin" adlı şarkısı ile "En İyi Pop Kadın Sanatçı" ve "Yılın Şarkısı" ödülünün sahibi olmuştur. Bunlardan başka daha bir çok ödül sahibidir.

2013 yılında “Popstar” yarışmasında Orhan Gencebay, Bülent Ersoy ve Serdar Ortaç ile birlikte jüri üyeliği yaptı.

Mankenlik döneminde de, adını ülkeye duyuran Demet Akalın, İbrahim Kutluay ile olan uzun birlikteliği ile de magazin haberlerinde bol bol yer aldı.

Evlilikleri :

1.evliliği: Oğuz Kayhan ile Temmuz 2006 yılında evlendi, 3 ay sonra boşandı.

2.evliliği: Önder Bekensir ile 22 Ocak 2010 tarihinde evlendi, 27 Temmuz 2010 tarihinde boşandı.

3.evliliği: Demet Akalın, 23 Nisan 2012 yılında Okan Kurt ile evlendi. Hala daha mutlu bir evlilik sürdürüyor.

HABERE YORUM KAT