1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Demet Özdemir'in yeni dizisi belli oldu

Demet Özdemir'in yeni dizisi belli oldu

Erkenci Kuş dizisinde büyük bir izleyici kitlesine ulaşan ve izleyiciler tarafından sevilen Demet Özdemir'in yeni dizisi belli oldu. Demet Özdemir İbrahim Çelikkol ile Evim dizisi ekrana gelecek

En son dizisi Erkenci Kuş olan Demet Özdemir ocak ayında yeni dizi ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. 

Demet Özdemir ile İbrahim Çelikkol, Evim dizisi ile ekranda olacak.TV8’de yayınlanması beklenen dizi ile ilgili ilk açıklama Demet Özdemir’den geldi. Özdemir, “Hayırlı olsun hepimize o zaman” notuyla birlikte İbrahim Çelikkol ile verdiği pozu paylaştı.

EVİM DİZİSİ İLK FRAGMAN

demet-ozdemir-ibrahim-celikkol-yeni-dizisi-evim-690x518.jpg

EVİM DİZİSİNİN KONUSU NE?

Başrollerini İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir’in paylaştığı TV8’in yeni dizisi Evim dizisinden ilk kare yayınlandı. OG Medya yapımcılığında yayınlanan Evim dizisi yönetmenliğini Çağrı Bayrak yapıyor. Çağrı Bayrak bu zamana kadar bir çok başarılı yapıma imza attı ve yönetmenlik yaptı.Şahin Tepesi, Ne Münasebet, Dolunay, Tehlikeli Karım ve Erkenci Kuş dizilerinin yönetmenliğini yaptı.  Yeni dizisi Evim’de reytinglerde başarılı bir yapım olacaktır. Evim dizisi oyuncuları kimlerden oluşuyor? Evim dizisi oyuncuları kimler bilgileri rol aldıkları dizileri buradaki konumuzdan sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Evim Dizisi Oyuncuları Kimler?

2020-2021 yıllarında yayınlanması beklenen Evim dizisinin oyuncularının kimler alacağını bu başlık altında sizlere yazmaya çalışacağız. Evim Dizisi Oyuncuları ve karakterlerini bir bir yazarak sizlere detaylıca aktarmak istiyoruz. Evim dizisinde tüm oyuncular belli olmasa da belli olanları hemen belirtelim. Evim dizisinin oyuncu kadrosunda belli olan ilk isim Demet Özdemir oldu erkek baş rol ise İbrahim Çelikkol oldu. Diğer bir isim de Çağrı Bayrak ismi oldu.

giggig.JPG

HABERE YORUM KAT