1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Demirkol halk gününde vatandaşlarla buluştu

Demirkol halk gününde vatandaşlarla buluştu

Haliliye Belediyesi tarafından düzenlenen mart ayı Halk Günü Toplantısı kapsamında vatandaşlar, bire bir görüşme imkanı buldukları Başkan Fevzi Demirkol'a...

Demirkol halk gününde vatandaşlarla buluştu

Haliliye Belediyesi tarafından düzenlenen mart ayı Halk Günü Toplantısı kapsamında vatandaşlar, bire bir görüşme imkanı buldukları Başkan Fevzi Demirkol'a taleplerini ileterek, iletilerine yanıt buldu.

Haliliye Belediyesi Toplantısı Salonu'nda düzenlenen Halk Günü Toplantısı'na Başkan Fevzi Demirkol, Başkan Yardımcıları Haci Kanduza, Mehmet Selim Polatkan ve Osman Uludağ ile birim müdürleri katıldı.

Halk Günü Toplantısı'na katılan vatandaşlar istek, öneri, teşekkür ve şikayetlerini iletme konusunda Başkan Fevzi Demirkol ve yardımcılarıyla bire bir görüşme imkanı buldu. Başkan Demirkol, vatandaşlardan gelen ve Haliliye Belediyesinin hizmet sahasına giren taleplerin çözümü için toplantıda hazır bulunan birim müdürlerine talimat verdi. Belediyenin hizmet alanına girmeyen talepler ise ilgili müdürlerce kaydedilip ilgili kurumlara iletilecek.

2014 yılından bugüne devam eden halk günü uygulamasının görevde oldukları sürece de devam edeceğinin altını çizen Başkan Demirkol, yaptığı açıklamada, "Haliliye Belediyesi olarak kurulduğumuz günden bu tarafa her ayın ilk Cuma günü öğleden sonra ucu açık olmak üzere, halk günü uygulamamız devam ediyor. Bugünde mart ayı halk günümüzü gerçekleştirmiş bulunuyoruz. 2014 yılında işe başladığımız günden beri bu uygulamamız devam ediyor. Halkımızla biz sahada birlikteyiz, kişisel manada acil bir talebi olanlar ilgili müdürlüklerimize başvurmaktadırlar. Beyaz Masa'mıza isteklerle ilgili vatandaşlarımız taleplerini iletmektedirler. Halk günü uygulamamızda tüm müdürlerimizle, başkan yardımcılarımızla birlikte burada vatandaşlarımızın taleplerini ve tekliflerini, tavsiyelerini alıyoruz. Talepler hangi müdürlüğümüzü ilgilendiriyorsa, ilgili müdür arkadaşlarımızla da vatandaşlarımız anında görüşüyor. Halk günü uygulamamızda, kişilerin özel istekleri olur düşüncesiyle bire bir tek tek bütün vatandaşlarımızla konuşuyorum. Konuştuktan sonra ilgili müdürümüze durumu aktarıyoruz. Bu uygulamamız devam edecektir. Hizmetimiz devam ettiği müddetçe bu uygulamamız devam edecektir" ifadelerini kullandı.

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT