1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Deniz Akkaya takipçisine ateş püskürdü!

Deniz Akkaya takipçisine ateş püskürdü!

Deniz Akkaya kızı Ayşe ile ilgili eğlenceli anlarını sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Akkaya'nın kızı ile ilgili, "Kim daha yaramaz acaba ?' notuyla paylaştığı fotoğrafa gelen yorumlar ise Akkaya'yı çileden çıkardı. Deniz Akkaya geçtiğimiz günlerde de hamburger yediği anları farklı bir açıklamayla paylaşmıştı.

Deniz Akkaya takipçisine ateş püskürdü!

Deniz Akkaya, eski eşi Efe Önbilgin ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Ayşe ile eğlenceli anlarını sosyal medya hesabından, "Kim daha yaramaz acaba?" notuyla paylaştı.

deniz-akkaya-yi-cildirtti-bagnaz-ruh-hastalari--13294451-001.jpeg

BABASI NEREDE BUNUN?

Bir takipçisinden gelen "Yarıçıplak poz vermenizi geçtim bu sizin mesleğiniz ama o yavrucağa yazık. Zorlama pozlar sebebiyle yemek masasını bu şekilde kullanmanız ise daha da bir ilginç. Bu çocuğun sahiplenilmesi gerekiyor. Babası nerede bunun!" yorumu, Deniz Akkaya ve Efe Önbilgin'i çileden çıkardı.

"DANGALAK, BAĞNAZ RUHLU HASTALAR"

Eskim manken Akkaya, "Böyle bir dangalağı, dangalak yorumu ancak savcılıkta önüme çıktığında altına kaçırıp bacaklar tir tir titrerken aklı başına geldiğinde bir kez daha söylemesini tercih ederim. Köpek sen kimsin! Kendine gel! Bağnaz ruh hastaları. Senin önüne kemik bile atmam ben hadsiz, yaptığın yoruma bak" yanıtını verdi.

"BABASI BENİM, BANA GEL!"

Efe Önbilgin ise o yoruma, "Çocuk sahipli, senin sahiplenilmen gerekiyor. Deniz az söylemiş, daha dinlemek istersen babası benim, bana gel" sözleriyle tepkisini dile getirdi.

640xauto_1_21.jpg

DENİZ AKKAYA'DAN ŞAŞIRTAN HAMBURGER PAYLAŞIMI

Başarılı manken Deniz Akkaya yediği hamburgerle hayatının orgazmını yaşadığını söyleyince takipçilerini şaşırttı.

 

Etiketler : ,

HABERE YORUM KAT