1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Deniz Çakır'dan ilginç 'Tereyağı' açıklaması

Deniz Çakır'dan ilginç 'Tereyağı' açıklaması

Ferhunde rolü ile hafızlara kazınan Deniz Çakır Youtube üzerinden yayınlanan bir programa konuk oldu. Kendisine yöneltilen soruları cevaplayan Deniz Çakır: "Ürdün’de tereyağı reklamında oynayacak kadar kafayı yemedim" dedi

Deniz Çakır'dan ilginç 'Tereyağı' açıklaması

En son bir mekanda türbanlı kızlar ile kargaşa yaşayan Deniz Çakır şimdi ise tartışma yaratacak sözler söyledi. 

Program sunucusunun Orta Doğu’dan reklam teklifi gelip gelmediğini sorması ve ‘Mesela Ürdün’de bir tereyağ reklamı’ şeklinde bir benzetme yapması üzerine Çakır, reklam teklifleri geldiğini ancak düşünmediğini söylerken çok tartışılacak şu ifadeleri kullandı: “Reklam geldi tabii Arap ülkelerinden.. Benim de böyle o kadar da paraya o kadar da muhtaç değilim. Ürdün'de tereyağ oynayacak kadar yemedim kafayı, çok şükür yatağımda rahat uyuyorum”

ORTA DOĞU'DA ROL ALAN ÜNLÜLER

Burak Özçivit: Yakışıklı oyuncu tüm dünyada yatırım yapan bir inşaat firmasının sadece Orta Doğu’da yayınlanacak film için 5 milyon TL almıştı. Özçivit’in adı daha sonra Orta Doğu’da faaliyet gösteren bir banka ile anıldı. Yakışıklı oyuncunun bu reklam filminden 1,5 milyon dolar alacağı yazılıp çizildi. Özçivit ayrıca Kuveyt’te katıldığı bir davette 80 Arap kadınla yemek yemiş ve uzun süre konuşulmuştu.

Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ: İki isim de Arap ülkelerinde gösterilen dizileri sayesinde çok popüler oyuncular oldular. Aynı dizide rol almasalar bile Araplar kendilerini bir reklam filminde buluşturdu. Arap MBC kanalı ikiliyi bir araya getirerek reklam filmi çekti. Bir parfümün reklamının yapıldığı ve Arap ülkelerinde yoğun ilgi gören filmde, Tuba'nın ismi ‘Lemis', Kıvanç'ın ismi ise ‘Muhammed' oldu.

HABERE YORUM KAT