1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Deniz Seki sahnede göz yaşlarını tutamadı

Deniz Seki sahnede göz yaşlarını tutamadı

Rafet El Roman ile Harbiye Açıkhava'da konser veren Deniz Seki, konser alanına gelen annesini görünce göz yaşlarını tutamadı. Uzun süre şarkı söyleyemeyen Deniz Seki kendini zor toparladı.

Sağlık sorunları yaşayan annesinin kendisini izlemeye geldiğini söyleyen Deniz Seki, sahnede gözyaşlarına boğuldu. Deniz Seki sahnede zor anlar yaşadı.

GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

Annesinin sağlık sorunları olduğunu aktaran Seki, "(Annem) Rahatsızlığına rağmen bu gece buraya bizi izlemeye geldi. O da bana ayrı bir heyecan katıyor. Bacaklarım titriyor. Rafet ile aynı sahnede olmak bu güzel gecede, Harbiye Açıkhava Tiyatrosunu böylesine güzel seyircilerle doldurmak çok güzel bir duygu. 25 yıllık emeğime değmiş." dedi. Annesine el sallayan Seki, gözyaşlarına hakim olamadı.

Deniz Seki sahnede göz yaşlarını tutamadı

 

SEVİLEN ŞARKILARINI OKUDULAR

'Adaletsiz Seçim' adlı şarkıda düet yapan ikilinin konserine müzikseverler yoğun ilgi gösterdi. Seki'nin 'İyisin Tabii', 'Ağlamak Yok', 'Öğrendim', 'Değerini Bilemedin' ve 'Masal' adlı şarkıların da aralarında bulunduğu bir repertuvarı yorumladığı konserde, Roman ise 'Kalbine Sürgün', 'Seni Seviyorum', 'Leyla', 'Sorma Neden' gibi sevilen şarkılarını yorumladı.

HABERE YORUM KAT