1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Devlet Bahçeli Kırıkkale'de halka hitap etti

Devlet Bahçeli Kırıkkale'de halka hitap etti

Devlet Bahçeli Kırıkkale'de halka hitap eetti Bahçeli, Konuşmasına "Beka için milli karar, cumhur için istikrar diyoruz, AK Partili kardeşlerimizle omuz omuza yürüyoruz" diye başladı.

Devlet Bahçeli Kırıkkale'de halka hitap etti

Devlet Bahçeli Kırıkkale'de halka hitap etti. Bahçeli, Konuşmasına "Beka için milli karar, cumhur için istikrar diyoruz, AK Partili kardeşlerimizle omuz omuza yürüyoruz" diye başladı.

İşte Bahçeli'nin konuşmasından satırbaşları:

"Kırıkkale, Türkiye'nin gözbebeğidir. Türkiye düşmanlarının huzurunu kaçırıyorsunuz, sonsuza kadar var ol Kırıkkale. 31 Mart seçimlerinde Kırıkkale belediyesine talibiz. Kırıkkale'ye hizmet etmeyi istiyoruz. Kırıkkale'nin hizmetkarı olmaya geliyoruz. Mutlu yarın için MHP'ye oy verecek misiniz? Allah bizleri mahçup etmesi. Sefer bizden, zafer Allah'tan. Başkan adaylarımızın hepsi size emanet. Hepsi başarıya ulaşacak inşallah. Kırıkkale ehline emanet edilecektir. İnancım, beklentim budur. Ümidim budur. Kırıkkale, güvenilir bir irade ile önümüzdeki 5 yıl boyunca yönetilecektir. Beka için milli karar Cumhur için istikrar diyoruz, AK Partili kardeşlerimizle omuz omuza yürüyoruz. Ayrımız, gayrımız yok. Cumhur İttfakı milli onur ve şerefin savunmasını yapıyor. Var gücüyle çırpınıyor. Bir yanda Beka, diğer yanda bela. Bir yanda millet, diğer yanda zillet. Kaynağımız, kaderimiz belli. Zillet yalancıdır, yanlıştadır. Zillet ittifakına Türkiye'yi bırakamayız, belediyeleri teslim edemeyiz. Dağdan temizlediğimiz teröristleri belediyelere doluşmasına göz yumamayız. CHP, buna sessizce onay veriyor."

- CHP Genel Başkanı YPG'ye terörist diyemiyor.

- CHP'ye oy veren vatandaşlarım bu rezillikleri görmelidir.

HABERE YORUM KAT