1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Devlet Bahçeli MHP Grup Toplantısı'nda konuştu

Devlet Bahçeli MHP Grup Toplantısı'nda konuştu

MHP Genel başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuşuyor. İşte Bahçeli’nin konuşmasından satır başları.

MHP Lideri Devlet Bahçeli MHP Grup Toplantısı'nda konuşuyor.

Devlet Bajhçeli'nin konuşmasından satır başları şunlar:

Cumhur ittifakında üzerimize ne düşüyorsa kararlılıkla yaptık. Hiç kimse samanlıkta iğne aramasın. Orasını burasını oynatmasın. Herkes dilinin ayarına dikkat etsin. Her ağacı taşlamaya yeltenmesin. MHP İstanbul’da cumhur ittifakının başarısı için ter dökmüştür.

Zavallılar nereden bilsin mitili. Onların çoktan tutuşmuş fitili. Malum çevreler mitili duyunca militanlaştılar. Biz mitil attık onların beti benzi attı. MHP dediğini yaptı. Sözünü tuttu. Özünün gereği ne ise sahaya yansıttı.

Bir gece kalıp döndüğümüz söyleyenler iyi görünümlü kötüler güzel kisveli çirkinlerdir. Bunlara ne söylesek beyhudedir. MHP ile teröristler arasında en küçük bir bağlantı kurmak bile iblisin oyuna gelmektir. İmralı canisinin mektubundan medet umduğumuzu göz yumduğumuzu bırakını iddia etmeyi aklından geçirmek rüyada görmek hayalini kurmak dahi alçaklıktır.

Bizim söylediğimiz şudur: HDP Kandil’in siyasi aracısıdır. Ha HDP ha Kandil. Bunların arasında fark yoktur. HDP’nin zillet ittifakının içinde olması terörist başı tarafından kabul görmemiştir. Edirne’de yatan terörist Demirtaş ile İmralı’da cezasını çeken terörist başı ile trasında yeşeren çatlaklar bir bakıma PKK’nın çözülme işareti olarak sayılmalıdır.

Teröristbaşının mektubuna ne CHP’den ne İP’ten bir tepki gelmemiştir. Biz bölücüler arasındaki çıkar kavgasının İstanbul’a etki yapmaması gerektiğine inanarak yazılı basın açıklamamızı paylaştık. Sözlerimizin sonuna kadar arkasındayız. Terörist başının siyasi fayda sağlamak isteyen namerttir.

Bize göre İstanbul ehline teslim edilmemiştir.
Seçilen başkanın ne yapıp yapmadığı kısa sürede belli olacaktır.
23 Haziran’ın neticesi ne olursa olsun cumhur ittifakı 31 martta başarısını tescillemiştir. 23 haziranda istismar ve yalan siyaseti ön plana geçmiştir.

Sosyal medya infazları rezil dedikodular asılsız haberler mağduriyet edebiyatı 23 haziranı bir nebze de olsa gölgelemiştir.
Teröre karşı pençe harekatını yapan Türkiye sosyal medyadaki ahlaksız fitneleri de ortadan kaldırmalıdır.
Dileğimiz İstanbul’un iyi yönetilmesidir.

İstanbul Türk milletinindir. Fetih namusudur. 23 haziran sonuçlarını yanlışa yorup şımarıklar hak ettiklerini mutlaka bulacaklardır.
Son sözü HDP söyledi diyen karanlık emeller bilsinler ki bölücülüğünüzü her şey çok güzel olacak sözüyle örteceğinizi düşünüyorsanız yanıldığınızı bu gidişle görmeniz kaçınılmazdır.
PKK ve FETÖ’nün hüküm İstanbul’da sökmeyecektir.
İstanbul’a girişimizi geriye sayanlar bilmelidir ki yedikleri haram lokmalar günü geldiğinde boğazlarına duracaktır.

HABERE YORUM KAT