1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Didem Soydan Kimdir | Didem Soydan'ın Metroda Ter Kokusu Macerası

Didem Soydan Kimdir | Didem Soydan'ın Metroda Ter Kokusu Macerası

Güzel model Didem Soydan, kendi sosyal medya hesabından metro paylaşımı yaptı. Metroya bindiğinde, insanları deodorant kullanmamalarını eleştirdi. Peki Didem Soydan kimdir?

Didem Soydan Kimdir | Didem Soydan'ın Metroda Ter Kokusu Macerası

Güzel model Didem Soydan, kendi sosyal medya hesabından metro paylaşımı yaptı. Metroya bindiğinde, insanları deodorant kullanmamalarını eleştirdi. Peki Didem Soydan kimdir? Tüm detaylar bolgegundem.com'da.

Manken Didem Soydan, trafiğe takılmamak için metroya bindi.

Yaşadıklarını sosyal medya hesabında takipçileri ile paylaşan Soydan, metrodaki kokuya isyan ederek "Tabii ki de metro hayat kurtardı. 10 dakikada geldim, trafiğe girmedim. Metro çok güzeldi ama keşke deodorant kullanımı zorunlu hale gelse memlekette. Çünkü koku bayağı bir yordu!" dedi.

Didem Soydan Kimdir | Didem Soydan'ın Metroda Ter Kokusu Macerası

DİDEM SOYDAN KİMDİR

Genellikle Modellik yapan ama bu esnada oyunculuğuda es geçmeyen bir takım dizilerde oynamış Model Didem Soydan Kimdir Kaç yaşında biyografisi boyu kaç?
Didem Soydan Kimdir Kaç Yaşında Nereli Boyu Kaç?

Didem Soydan 1984 doğumlu ve İstanbullu Modellerimizdendir.Boyu 1.76’dır.Ailesi tarafından Yunanistan ile Bulgaristan göçmenidir.Üniversite okuduğu sıralarda ailesine yardım etme amacı ile bir mağazada çalışmış ve o sırada Modacı olan Ümit Ünal onun modellik yapacağını düşünmüş ve yeteneğini görmüştür.Ümit Ünal ile tanışma sonrasında yaklaşık 1 ay sonra kadar La Russie defilesine çıkar.Defilede birçok fotoğraf çeken ile ilgili kişiler onun çok farkedilir biri olduğunu düşünür ve hayatında bir yeni başlangıç gerçekleşir.

2004 tarihinde bu podyumla beraber ilk defa podyuma çıkmış olur.Birçok modacının ilgisini çeker.Burcu koç olan Ünlü isim burcusunun tüm yazılanlarına uygun biridir.

2004 tarihinden sonra hayatı değişen Model hızlı bir şekilde ilerlemeye devam etmiştir.Türkiye’de yer alan Ünlü Modacılarla beraber çalışmış ve podyumlara çıkmıştır.İstanbul’da düzenlenmiş Moda haftalarında defilelere çıkmış ve tasarımcılar tarafından en çok beğenilen modal olmuştur.Mankenlik yaptığı defilelerin çoğunda Baş Manken olarak bulunmuştur.

Didem Soydan Kimdir | Didem Soydan'ın Metroda Ter Kokusu Macerası

2013 tarihinde Türkcell davetlisi olmuş ve Altın Küre ödülü almıştır.Fobileri arasında karanlık olan Güzel Model karanlığı sevmediğini açıklamıştır.

Modellikten sonra arta kalan zamanlarında Oyunculuk tekliflerini değerlenirmiş ve 2013 tarihinde Güzel Çirkin adındaki dizide oynamıştır.

Didem Soydan Oynadığı Diziler

2015 – Aşk Yeniden
2013 – Aramızda Kalsın
2013 – Güzel Çirkin

HABERE YORUM KAT