1. HABERLER
  2. ÇALIŞMA HAYATI
  3. Diğer Güç Santrali Teçhizat Operatörleri Maaşı Ne Kadar? 2022 İş İlanları ve Maaşları

Diğer Güç Santrali Teçhizat Operatörleri Maaşı Ne Kadar? 2022 İş İlanları ve Maaşları

Diğer Güç Santrali Teçhizat Operatörleri maaşı ne kadar diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Bu içerikte Diğer Güç Santrali Teçhizat Operatörleri iş tanımı, aylık ortalama maaşları, Diğer Güç Santrali Teçhizat Operatörleri iş ilanlarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Diğer Güç Santrali Teçhizat Operatörleri Maaşı Ne Kadar? 2022 İş İlanları ve Maaşları

Diğer Güç Santrali Teçhizat Operatörleri görev tanımı nedir, Diğer Güç Santrali Teçhizat Operatörleri ne iş yapar, Diğer Güç Santrali Teçhizat Operatörleri olmak için hangi bölümü okumak gerekir? Diğer Güç Santrali Teçhizat Operatörleri mesleğine sahip olabilmek için hangi belgeler gerekmektedir. Tüm bu bilgileri makalemizde sizler için bir araya topladık.

Diğer Güç Santrali Teçhizat Operatörleri Tanımı;

Bu grup, enerji santrallerinde enerji üretimi operatörleri yardımcıları, enerji trafo merkezlerini besleyen tabloları kontrol eden, sanayi kuruluşları veya diğer kuruluşların yalnızca üretim santrallerini çalıştıran kişilerdir

Diğer Güç Santrali Teçhizat Operatörleri Maaşı Ne Kadar? 2022 Diğer Güç Santrali Teçhizat Operatörleri Maaşları

Diğer Güç Santrali Teçhizat Operatörleri maaşı ortalama aylık 4626,5 _TL’dir. En düşük Diğer Güç Santrali Teçhizat Operatörleri maaşı 4253 _TL, En yüksek ise 5000 _TL’dir. Eğer sizde yukarıdaki maaşlar gibi bir maaş almak istiyorsanız. İŞKUR Diğer Güç Santrali Teçhizat Operatörleri iş ilanlarına bakabilir, buradan kariyer planlamanızı yapabilirsiniz.

İşkur Diğer Güç Santrali Teçhizat Operatörleri İş İlanları İçin Tıklayın

kac-para.jpg

Meslek Bilgileri

Meslek Kodu :

3131.01

Meslek Adı :

Diğer Güç Santrali Teçhizat Operatörleri

Grup Bilgileri Meslek Ana Grubu :

Teknisyenler, Teknikerler Ve Yardımcı Profesyonel Meslek Mensupları

Meslek Alt Ana Grubu :

Bilim Ve Mühendislik İle İlgili Yardımcı Profesyonel

Meslek Mensupları Meslek Grubu :

İşlem Kontrol Teknikerleri

Meslek Birim Grubu :

Enerji Üretim Tesisi Operatörleri

Gereken Minimum Eğitim Düzeyi :

İlköğretim

Görev ve İşlem Basamakları

: Diğer Güç Santrali Teçhizat Operatörleri işletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak:

a) Enerji santrallerinde enerji trafo merkezlerini besleyen tabloları kontrol etmek, b) Sanayi kuruluşları veya diğer kuruluşların yalnızca üretim santrallerini çalıştırmak, vb. görev ve işlemleri yerine getirir.

Güncel Meslek : EVET

YORUM KAT: Yukarıdaki Diğer Güç Santrali Teçhizat Operatörleri maaşlarına ek olarak sizlerde Diğer Güç Santrali Teçhizat Operatörleri mesleğinde aldığınız maaşları yorum bölümünde bizlere  iletebilirsiniz. Sizlerin iletmiş olduğu bilgilerle haberimiz yeniden düzenlenebilecektir. Ayrıca yaptığınız yorumlar diğer okuyucularımızda bu bilgiden istifade edeceklerdir. Yorum bölümümüzden yorum yapmayı unutmayın.

 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT