1. HABERLER
  2. SPOR
  3. Digiturk tek maç nasıl satın alınır? Süper Lig maçları beIN CONNECT tek maç satın alma

Digiturk tek maç nasıl satın alınır? Süper Lig maçları beIN CONNECT tek maç satın alma

Süper Lig maçlarının yayın haklarını elinde bulunduran Digiturk, tüm Süper Lig ekiplerinin maçları için tek maç satın alma seçenekleri de sunuyor. Peki, Digiturk tek maç nasıl satın alınır? İşte, Süper Lig maçları beIN CONNECT tek maç satın alma yöntemleri...

Digiturk tek maç nasıl satın alınır? Süper Lig maçları beIN CONNECT tek maç satın alma

Daha önceleri Lig TV ismiyle yayın yapan ve 2017 yılında beIN Media Group tarafından adı beIN Sports olarak değiştirilen, 2001 yılı başından beri Süper Lig maçlarının naklen yayın haklarını elinde bulunduruyor. Son yıllarda dijital platformların popülerleşmesi ile birlikte beIN CONNECT platformu da ortaya çıkmış ve Digiturk ekibi, Süper Lig maçları için tek maç satın alma seçenekleri sunuyor. Peki, Digiturk tek maç nasıl satın alınır? İşte, Süper Lig maçları beIN CONNECT tek maç satın alma yöntemleri...

DIGITURK TEK MAÇ NASIL SATIN ALINIR?

Süper Lig'in yayıncı kuruluşu Digiturk, Süper Lig maçlarını beIN SPORTS aracılığıyla futbolseverler ile buluşturuyor. Ancak son dönemde dijital platformların oldukça revaçta olmasıyla birlikte Digiturk'ün dijital yayın platformu beIN CONNECT'te birçok kolaylık sağlayarak futbolseverler için bulunmaz bir nimet haline geldi. 

beIN CONNECT üzerinden taraftar paketlerinin, sezonluk paketlerin yanı sıra tek maç satın alma işlemi de yapılabiliyor. 

  • Süper Lig paketlerine üye olunmadan tek maç nasıl satın alınır?

Digiturk'ün üyelerine sunduğu "İzle-öde" servisi sayesinde,  Spor Toto Süper Lig maçlarını Digiturk 204, 205 ve 206 Taraftar kanallarından tek maç satın alarak izleyebilirsiniz.

Tek maç  satın almak için onlineislemler.digiturk.com.tr giriş yaptıktan sonra "İzle-öde" menüsünden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen tek maç satın almak için tıklayınız.

  • Taraftar kanallarından tek maç nasıl satın alınır?

Digiturk'ün üyelerine sunduğu İzle-öde servisi sayesinde, Spor Toto Süper Lig maçlarını Digiturk 204, 205 ve HD servisiniz aktifse 277 numaralı Taraftar kanallarından tek maç satın alarak izleyebilirsiniz.

Tek maç satın almak için onlineislemler.digiturk.com.tr giriş yaptıktan sonra "İzle-öde" menüsünden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tek maç satın almak için tıklayınız

BEIN CONNECT FİYAT LİSTESİ

Digiturk Play Paketleri3 Ekran
(Web, Cep, Tablet)
4 Ekran
(Smart TV, Web, Cep, Tablet)
Aylık Paket86 TL96 TL
12 Aylık Paket648 TL768 TL
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
6
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT