1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Diploması olmayan Metin Hara'ya doktor süsü vermekten 6 ay hapis!

Diploması olmayan Metin Hara'ya doktor süsü vermekten 6 ay hapis!

Adriana Lima ile gündeme gelen ve magazin gündeminden düşmeyen Metin Hara, şimdi de düşünce gücüyle tedavi ve enerji konularında kitapları olan Hara'ya 6 ay hapis cezası istendi.

Diploması olmayan Metin Hara'ya doktor süsü vermekten 6 ay hapis!

Diploması olmayan ve düşünce gücüyle tedavi ve kitapları olan Metin Hara ihbar edildi. Kendisine doktor süsü veren Metin Hara'nın iş yeri de mühürlendi.

BİMER'E ŞİKAYET EDİLDİ

Kendini doktor ilan Metin Hara, bir vatandaş tarafından Bimer'e şikayet edildi. Savcılığa haber gitmesinin ardından dava açıldı.

"FELSEFEMİ ANLATIYORUM"

İnsana Güven Eğitim Danışmanlık şirketinin faaliyet izni olmadığı belirlendi.  İfade veren Metin Hara: Tıbbi teşhis ve tedavi yapmadım. Kitaplarımdaki felsefeyi anlatıyorum." dedi 'yetkisiz hekimlik' suçundan hem iş yeri mühürlendi hem de hapis cezası istendi.

Diploması olmayan Metin Hara'ya doktor süsü vermekten 6 ay hapis!

METİN HARA KİMDİR?

14 Haziran 1982 tarihinde doğdu. 12 yaşında kendi içsel yolculuğu için adım atan Metin Hara, bu süre boyunca birçok farklı öğretide eğitimler aldı. 2000 yılında babasının geçirdiği ağır bir trafik kazasında babasını 1 yıl sonra tekrar ayağa kaldıran fizyoterapistlerden etkilenip İstanbul Üniversitesi Çapa Kampüsü Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümün'de eğitim görmeye başladı. 2000 yılından itibaren insanların yaşamlarını dönüştürebilmesi için insanlara konuşmalar ve bireysel seanslar yapmaya başladı. 2007 yılında ''Dinle Neyden'' adlı filmin başrol oyuncularından biri olarak 2008'de Uluslararası Ankara Film Festivalinde en iyi genç yetenek ödülüne layık görüldü.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡