1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Dizi aşkı gerçek oldu! Metin Akdülger ile Dilan Çiçek Deniz sevgili oldu

Dizi aşkı gerçek oldu! Metin Akdülger ile Dilan Çiçek Deniz sevgili oldu

Netlix'in iddialı dizilerinden biri olan Atiye, Beren Saat, Dilan Çiçek Deniz, Metin Akdülger'in ve daha birçok ismin içinde bulunduğu proje sosyal medyada çok konuşuldu. Dizide rol alan Metin Akdülger ile Dilan Çiçek Deniz aşk yaşamaya başladı.

Dizi aşkı gerçek oldu! Metin Akdülger ile Dilan Çiçek Deniz sevgili oldu

Günlerce sevişme sahneleri konuşulan Atiye dizisinden aşk kokuları gelmeye başladı. Sevişme sahneleri ile damga vuran dizide Metin Akdülger ile Dilan Çiçek Deniz sevgili oldu

GÖNLÜNÜ DİLAN'A KAPTIRDI

Netflix'in en çok izlenen dizilerinden biri olan Atiye, 1. sezonu ile fırtınalar estirmeye devam ediyor. Dizide Ozan karakterini oynayan Metin Akdülger, sevişme sahnelerinin yanı sıra özel hayatıyla da gündeme bomba gibi düştü. Magazin basınında bomba etkisi yaratan iddiaya göre: Akdülger ile Çukur dizisinde Sena'yı canlandıran ve geçen sezon yapıma veda eden Dilan Çiçek Deniz, aşk yaşıyor.

Dizi aşkı gerçek oldu! Metin Akdülger ile Dilan Çiçek Deniz sevgili oldu

ATİYE DİZİSİNİN OYUNCULARI VE KONUSU

Gizem-drama türündeki Atiye dizisinin ilk bölümü 27 Aralık Cuma günü Netflix'te yayınlanacak. Dizinin oyuncu kadrosunda Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova ve Tim Seyfi yer alıyor.

ATİYE DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Atiye, ailesi ve sevgilisi Ozan ile İstanbul'da sade ve mutlu bir hayat sürmektedir, ta ki dünyanın en eski tapınağı Göbeklitepe'de yapılan bir keşifle hayatı değişene kadar. Bölgedeki kazı çalışmalarını yürüten arkeolog Erhan, Atiye ile Göbeklitepe arasındaki mistik ilişkiyi gözler önüne seren bir sembol keşfeder. Atiye ona bambaşka bir kapı açan bu gizemli olayın peşine düşerek antik tapınakta geçmişini aramaya karar verir. Bu gizem perdesi aralandıkça Atiye'nin karşısına çıkan olaylar ona geçmişle geleceği, gerçek ile ruhani arasındaki her şeyi sorgulatacaktır.

HABERE YORUM KAT