1. HABERLER

  2. KARTAL

  3. Doğa Koleji Öğretmenlerinden Başkan Öz´e Ziyaret

Doğa Koleji Öğretmenlerinden Başkan Öz´e Ziyaret

Doğa Koleji Öğretmenlerinden Başkan Öz´e Ziyaret
        Kartal Doğa Koleji öğretmenleri Belkis Yeşilyurt, Elif Karadöl ile farkı ülkelerden gelen Marimela Vasileva, Pemra Milamova, Tsvetelina Dimitrova- Gencheva,  Dimitricha Georgieva, Sasa Stubljar, Matasa Bajuk, Mateja Hlebere, Marijanca Kolar, Gunita Jonase, Taiga Blüma, Krıshne Utupa ve Dıua Jaunnzeme’ nin de aralarında bulunduğu öğretmenler, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret etti. Konuk öğretmenler, Başkan Altınok Öz’e,  öğrencilerinin hazırladığı resim ve el işi kağıtlarından oluşturulmuş değişik süs eşyalarını ile çiçek takdim ettiler. 
 
      Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz de yurtdışından gelen öğretmenlere Kartal’ı tanıttı. Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, kendisinin hizmete açtığı Kapadokya Kartal hotel hakkında da konuklara bilgi verdi ve bir doğa harikası olan peri bacalarından bahsetti. 
 
      Hayata geçirmeyi planladıkları projelerini görüşmek üzere Başkan Altınok Öz’le yeniden biraraya gelmek istediklerini belirten Doğa Koleji öğretmenleri, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ e çocuklarla ilgili başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ettiler. Görüşmenin sonunda Kartal Belediye Başkanı  Op. Dr. Altınok Öz, öğretmenlere, üzerinde peri bacaları ve Kartal Kapadokya Hotel’in fotoğrafının bulunduğu çini tabak takdim etti. 
 

HABERE YORUM KAT