1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Doktor adaylarıyla söyleşi

Doktor adaylarıyla söyleşi

Gaziantep'te özel bir kolejde düzenlenen Meslek tanıtım günlerine katılan Medical Park Gaziantep Hastanesi Çocuk Hastalıkları Uzmanı Dr. Ferhan Çetindağ,...

Doktor adaylarıyla söyleşi

Gaziantep'te özel bir kolejde düzenlenen Meslek tanıtım günlerine katılan Medical Park Gaziantep Hastanesi Çocuk Hastalıkları Uzmanı Dr. Ferhan Çetindağ, geleceğin doktor adaylarına mesleği tanıttı.

Gaziantep'te özel bir kolejde gerçekleşen Meslek Tanıtım Günlerinde Medical Park Gaziantep Hastanesi Çocuk Hastalıkları Uzmanı Dr. Ferhan Çetindağ katıldı. etkinlikte gerçekleşen söyleşiye lise öğrencileri yoğun ilgi gösterdi. Öğrencilerin kendilerini tanımaları ve mutlu oldukları mesleklerde çalışmaları amacıyla düzenlenen söyleşine, üniversite sınavına hazırlanan lise öğrencileri doktor mesleğini yakından tanıma fırsatı buldu. Çetindağ, öğrencilerın tıp fakültesi ve doktorluk mesleği hakkında merak ettikleri sorulara da cevap verdi.

Etkinlikte geleceğin doktor adaylarının steteskop ve doktor önlüğü ile hatıra fotoğrafı çekilirken, Kolej Genel Müdürü Mehmet Örfi Sönmez ve Rehber Öğretmen Mahmut Kürşat Eroğlu, Dr. Çetindağ'a verdi.

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT