1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Döşemealtı Belediyesi City Expo’ya renk kattı

Döşemealtı Belediyesi City Expo’ya renk kattı

Döşemealtı Belediyesi, 7'nci kez açılan Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı'na damga vurdu.

Döşemealtı Belediyesi City Expo’ya renk kattı

Döşemealtı Belediyesi, 7'nci kez açılan Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı'na damga vurdu. İlçenin tarihi ve doğal güzelliklerini tanıtmak için özel bir stand hazırlayan Döşemealtı Belediyesi, ziyaretçilerini Döşemealtı halısı ile uçurdu.

Expo Center'de 7'nci kez açılan Antalya City Expo-Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı'na 25 belediye katıldı. İlçenin tarihi ve doğal güzelliklerini tanıtmak için özel bir stand hazırlayan Döşemealtı Belediyesi de fuara renk kattı.

Döşemealtı Halısı ile uçtular

Standda yeşil perdeyle özel bir video çekim alanı da oluşturuldu. Kamera karşısına geçen fuar ziyaretçileri, özel çekim teknikleriyle Döşemealtı halısı üzerinde uçtu. Fuar ziyaretçileri ilçenin tarihi ve doğal güzelliklerini halı üzerinde görme fırsatı buldu.

Halk oyunları gösterisi

Protokol üyelerinin de ziyaret ettiği Döşemealtı Belediyesi standında, Alyazma Folklor ekibi halk oyunları gösterisi büyük alkış aldı. Döşemealtı Doğa Sporları Kulübü de bu haftaki etkinliğini Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı'nda gerçekleştirdi.

İlgi odağı oldular

Döşemealtı Belediyesi Halk Tiyatrosu oyuncuları, Döşemealtı Gençlik Meclisi üyeleri, Kırkgöz Döşemealtı Belediye Gençlik ve Spor Kulübü'nün minik güreşçileri, 1207 Antalya Döşemealtı Belediyespor Kadın Futbol takımı da belediye standındaki yerini aldı.

Fuarda bisiklet etabı

Kırkgöz Döşemealtı Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Bisiklet Takımı, City Expo Şehircilik ve Teknolojileri Fuarında Fuar içi etap yaptı. Bisikletçiler fuara ayrı bir renk katarken, ziyaretçilerde etabın ardından bisikletçilerle fotoğraf çektirdi.

Döşemealtı Belediyesi City Expo’ya renk kattı

Döşemealtı Belediyesi City Expo’ya renk kattı

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT