1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Döşemealtı’nda hafta sonu kültür ve sanat etkinlikleri

Döşemealtı’nda hafta sonu kültür ve sanat etkinlikleri

Döşemealtı Belediyesi bir dizi kültürel ve sanatsal etkinlikler düzenledi.

Döşemealtı’nda hafta sonu kültür ve sanat etkinlikleri

Döşemealtı Belediyesi bir dizi kültürel ve sanatsal etkinlikler düzenledi. Cuma akşamı Döşemealtı Halk Tiyatrosu'nun "Entrikalı Dolap Komedyası" izleyicilerle buluşurken Cumartesi günü saat 14.00'de Yeşilpark Kültür Merkezi'nde Çocuk Tiyatrosu "Harikalar Mutfağı" isimli oyun sahnelenecek. Aynı gün 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Flora Alışveriş Merkezi'nde ki Kroissos Düğün Salonu'nda Kadınlar Günü programı var.

Döşemealtı Belediyesi tarafından kurulan Döşemealtı Halk Tiyatrosu, her hafta olduğu gibi bu hafta Cuma günü "Entrikalı Dolap Komedyası" ile perdelerini açıyor. Yeşilbayır Mahallesi Yeşilpark Kültür Merkezi'nde saat. 20.00'de başlayacak tiyatro oyunu farklı ilçelerden gelen tiyatroseverler tarafından da ilgiyle izleniyor. Cumartesi günü Yeşilpark Kültür Merkezi'nde saat 14.00'de çocuklar için hazırlanan "Harikalar Mutfağı" isimli tiyatro oyunu sahnelenecek. Aynı gün Flora Park Alışveriş Merkezi bünyesinde hizmet veren Kroissos Düğün Salonu'nda bu kez Kadınlar için özel bir program gerçekleştirilecek. 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle organize edilen "Kadınlar Günü Etkinliği" 16 Nisan'da yapılacak referandum öncesi yeni anayasa ile ilgili katılımcılara bilgi verilecek. Antalya Barosu Avukatlarından; Ezgi Altınkurt, Zeynep Sönmez ve Aygül Bozaner, referandumla ilgili merak edilen konuları hukuki açıdan değerlendirecekler.

Döşemealtı'nda Kadınlar Günü etkinlikleri panelin ardından eğlence programı ile devam edecek. Bölgenin sevilen sanatçısı Serpil Efe, katılımcılara konser verecek. Kadınlar programı 17.00'ye kadar devam edecek.

Döşemealtı’nda hafta sonu kültür ve sanat etkinlikleri

Döşemealtı’nda hafta sonu kültür ve sanat etkinlikleri

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT