1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. “Dost Hareketi” yarışması’nın galibi İstanbul’dan

“Dost Hareketi” yarışması’nın galibi İstanbul’dan

CarrefourSA'nın insanların en yakın dostları kedi ve köpekler için düzenlediği yarışmanın kazananları belli oldu.

“Dost Hareketi” yarışması’nın galibi İstanbul’dan

CarrefourSA'nın insanların en yakın dostları kedi ve köpekler için düzenlediği yarışmanın kazananları belli oldu. Dünya Hayvanları Koruma Günü'ne özel düzenlenen carrefoursadosthareketi hashtag'i ile sosyal medya üzerinden yaklaşık 3 bin fotoğraf yarışmaya başvurdu.

Haykonfed ile başlattığı "Dost Hareketi" projesi ile sahipsiz sokak hayvanlarına gıda desteği sağlayan ve hayvanların güvenli bir ortamlarda yaşaması için çalışmalar yürüten CarrefourSA, Dost Hareketi projesi çerçevesinde faaliyetlerine devam ediyor. Dünya Hayvanları Koruma Günü'nde gerçekleştirdiği kampanyalar ile sosyal medya üzerinden gerçekleştirdiği fotoğraf yarışmasında dereceye girenlere 1 yıllık, 6 aylık ve 3 aylık mama hediyeleri verdi.

Jüri tarafından, 10-13 Ekim tarihleri arasında değerlendirilen fotoğraflar sonucunda birinci İstanbul ilinden Arif Özdemir oldu. Bir yıllık köpek mama hediyesi kazanan yarışmanın galibini Zonguldak ilinden Gülcan Köroğlu takip etti ve altı aylık kedi mamasını kazandı. Dost Hareketi yarışmasına İstanbul'dan katılan ve üçüncü olan Tülay Oskay ise üç aylık kedi mamasına hak kazandı.

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT