1. HABERLER
  2. TDK ANLAMI NEDİR?
  3. Dudu Dilli ne demek, TDK'ya göre Dudu Dilli kelime anlamı nedir, nasıl kullanılır?

Dudu Dilli ne demek, TDK'ya göre Dudu Dilli kelime anlamı nedir, nasıl kullanılır?

Dudu Dilli kelimesini ilk kez duyan bazı vatandaşlar "Dudu Dilli ne demek? Türk Dil Kurumu (TDK) sözlük anlamına göre Dudu Dilli nedir?" sorularını internetin faydalı yanını kullanarak araştırma yapıyor. Bölge Gündem editör ekibi Dudu Dilli kelimesinin anlamını kolayca öğrenmeniz için bu bilgilendirici makaleyi derledi.

Dudu Dilli ne demek, TDK'ya göre Dudu Dilli kelime anlamı nedir, nasıl kullanılır?

Türkçede bir birinden ilginç hiç duymadığımız veya çok az duyduğumuz kelime bulunur. Bunlardan bazılarının anlamı bilinmez. Bu nedenle konu ile alakalı çeşitli araştırmalar yapılmaktadır. Dudu dilli ne demek? Dudu dilli TDK sözlük anlamı nedir detayları ile derledik.

Günlük yaşantımızda bazen hiç duymadığımız, bilmediğimiz kelimelerle karşılaşabiliyoruz. Bu durumda internette kısa bir araştırma yaparak bu kelimelerle ilgili fikir ve bilgi sahibi oluyoruz. İşte o kelimelerden bir tanesi dudu dilli kelimesi. Peki dudu dilli ne demek? Türk Dil Kurumu (TDK) sözlük anlamına göre dudu dilli nedir, dudu dilli kelimesinin kaç anlamı var? İşte bu sorularınızı bu içerikte bulabilirsiniz.

ne demek

DUDU DİLLİ NE DEMEK, TDK'YE GÖRE ANLAMI NEDİR?

Dudu dilli kelimesi, dilimizde oldukça kullanılan kelimelerden birisidir.

TDK'ya göre dudu dilli kelimesi anlamı şu şekildedir:

- Çok konuşan, tatlı dilli (kadın)

Türk Dil kurumu anlamı kelime anlamıTDK anlamı nedir?
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT