1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Dünyaca ünlü modele plajda dayak! Yaşadığı şiddeti dünyaya duyurdu

Dünyaca ünlü modele plajda dayak! Yaşadığı şiddeti dünyaya duyurdu

Dünyaca ünlü Ukraynalı top model Daria Kyryliuk, tatil için gittiği Çeşme Dalyan'daki bir tesiste güvenlik görevlilerinin saldırısına uğradı. Feci şekilde darp edilen model, olay sonrası çekilmiş bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

Dünyaca ünlü modele plajda dayak! Yaşadığı şiddeti dünyaya duyurdu

Ukraynalı top model Daria Kyryliuk, tatil için 3 kadın arkadaşı ile Dalyan'da Momo beach tesisine geldi ve burada tartıştığı güvenlik görevlileri tarafından öldüresiyle darp edildi. Tartışmanın sebebi henüz bilinemezken, şiddete maruz kalan Daria Kyryliuk kanlar içinde kalan yüzünü çekerek İnstagram hesabından ''Sessiz kalmak istemiyorum'' notu ile paylaştı.

 Türkiye'den Şeyma Subaşı'nın da aralarında bulunduğu bir çok ünlü kendi adlarına özür dileyip destek verdi.

''SESSİZ KALMAK İSTEMİYORUM''

Aldığı darbelerle yüzünde morluklar ve kanama meydana gelen Kyryliuk, fotoğrafın altına "Sessiz kalmak istemiyorum ve hikayemi bana, erkek arkadaşım ve grubumuza ne olduğunu anlatmak istiyorum. Momo Plajı'nın (Çeşme, Türkiye) güvenliği bize saldırdı. Dört kız (ben dahil) yüzüne yumruk atıldı ve çocuklar kötü yaralandı. Polise ayrıntılı raporlar verdik. Olanlara kör bir göz çevirip durmamalıyız" şeklinde not düştü.

Saldırıdan sonra model Daria Kyryliuk ve arkadaşları Çeşme İlçe Emniyet müdürlüğüne şikayette bulundu. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

ŞEYMA SUBAŞI: KORKUNÇSUNUZ

Şeyma Subaşı da Instagram hesabından yakın arkadaşı olduğunu söylediği Daria Kyryliuk’ın hikayesini paylaşarak olayı kınadı. Subaşı hikâyesinde, "Çok yakın çok tatlı arkadaşım neler yaşamış. Çok üzüldüm, şoktayım gerçekten. Keşke eğlence mekanları da müşterilerini ağırlarken sadece kazandıkları paraya değil, insanlara nasıl davranacaklarına dikkat etseler. Korkunçsunuz" ifadelerini kullandı.

Dünyaca ünlü modele plajda dayak! Şeyma Subaşı sessiz kalmadı

Gülistan Başköy
Eğitim Editörü
HABERE YORUM KAT
1 Yorum