1. HABERLER

  2. KARTAL

  3. Dünyanın En İyi Ofis Geliştirme Projesi Ödülü Kartal´da

Dünyanın En İyi Ofis Geliştirme Projesi Ödülü Kartal´da

Dünyanın En İyi Ofis Geliştirme Projesi Ödülü Kartal´da

         Gürallar Yapı A.Ş. Genel Müdürü Evrim Karayel, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz'ü makamında ziyaret etti. Karayel, Kartal bölgesine   değer katan Lapis Han projesinin aldığı “Dünyanın En İyi Ofis Geliştirme Projesi” ödülünü Başkan Altınok Öz ile paylaştı.

        Kartal’a farklı bir soluk kazandıran Lapis Han projesi, aldığı ulusal ve uluslararası ödüllerle dikkat çekiyor. Son olarak uluslararası  gayrimenkul sektörünün en önemli ve en prestijli ödülü olarak kabul edilen "International Property Awards"ta ‘“Dünyanın En İyi Ofis Geliştirme” ödülünü alan Lapis Han, böylece “Dünyanın, Avrupa’nın ve Türkiye’nin en iyi ofis geliştirme" ödülünü kazanan proje oldu.

       Türk gayrimenkul sektörünün ofis segmenti için örnek teşkil eden bir proje olan Lapis Han, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz  tarafından da büyük bir beğeni kazandı. Geçtiğimiz gün Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz'ü makamında ziyaret eden Gürallar Yapı  A.Ş. Genel Müdürü Evrim Karayel, gerek projenin son durumunu gerekse alınan ödülleri Başkanla paylaştı.

       Lapis Han projesinin aldığı ödülle ilgili, “Lapis Han gibi nitelikli projeler, her geçen gün yeni yatırımlarla gelişen Kartal bölgesine  önemli bir değer katıyor” diyen Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, ulusal ve uluslararası arenalarda ödüle layık görülen Lapis  Han’ın Kartal’da yükselmesinden gurur duyduğunu belirtti.

HABERE YORUM KAT