1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Düzce Üniversitesinin bileği yine bükülmedi

Düzce Üniversitesinin bileği yine bükülmedi

Düzce Üniversitesi, üniversiteler arası Bilek Güreşi Türkiye Şampiyonasında bireyselde 7 Türkiye Şampiyonluğu toplamda 10 madalya ile Düzce Üniversitesi...

Düzce Üniversitesinin bileği yine bükülmedi

Düzce Üniversitesi, üniversiteler arası Bilek Güreşi Türkiye Şampiyonasında bireyselde 7 Türkiye Şampiyonluğu toplamda 10 madalya ile Düzce Üniversitesi Erkek Takımı Türkiye Şampiyonu oldu.

Düzce Üniversitesinin bileği yine bükülmedi. Kafile Başkanlığını Prof. Dr Recep Özmerdivenli ve Yrd. Doç. Dr Reşat Sadık'in yaptığı Antalya da düzenlenen Üniversiteler arası Bilek Güreşi Türkiye Şampiyonasında bireyselde 7 Türkiye Şampiyonluğu toplamda 10 madalya ile Düzce Üniversitesi Erkek Takımı Türkiye Şampiyonu oldu.

Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr Kürşat Karacabey, Rektör Nigar Demircan Çakar'ın verdiği destekler ile her geçen gün daha iyiye doğru gittiklerini ifade ederek Dünya ve Avrupa Şampiyonu sporculardan oluşan bir takıma sahip olduklarını ifade etti. Karacabey "3 yıldır üst üste Takim Halinde Türkiye Şampiyonu Düzce Üniversitesidir. Bileğimizi büken çıkmadı çok şükür" dedi.

Düzce Üniversitesinin bileği yine bükülmedi

Düzce Üniversitesinin bileği yine bükülmedi

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT