1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Düzce’ye bisiklet yolu yapılıyor

Düzce’ye bisiklet yolu yapılıyor

Düzce Belediyesi kent merkezinde bisiklet yolları yapımını sürdürüyor. Çoban mevki ve Akçakoca yolu üzerinde yapımı tamamlanan bisiklet yollarının...

Düzce’ye bisiklet yolu yapılıyor

Düzce Belediyesi kent merkezinde bisiklet yolları yapımını sürdürüyor. Çoban mevki ve Akçakoca yolu üzerinde yapımı tamamlanan bisiklet yollarının ikinci etabı Aziziye Mahallesinde devam ediyor.

Düzce Belediyesi şehir merkezinde yaygın ulaşım aracı olarak kullanılan bisikletler için yol yapımına devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Çoban mevki ve Akçakoca yolu üzerinde yapımı tamamlanan bisiklet yollarının ikinci etabına Aziziye Mahallesinden devam ediyor. Sağlık Bakanlığının bisiklet kullanımını teşvik eden projesi ile hızlanan çalışmalar kapsamında Düzce'nin şehir merkezinde bisiklet kullanıcıların rahat ve güvenli bir şekilde seyahat etmesi için planlanan bisiklet yolları merkez mahallelerde inşa ediliyor. Bisikletlerin yoğun olarak kullanıldığı aksların tespit edilmesi ile birlikte cadde ve bulvarlarda bisikletler için ayrılmış yolların yapımına devam edilecek.

Düzce’ye bisiklet yolu yapılıyor

Düzce’ye bisiklet yolu yapılıyor

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT