1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Ebru Polat kendi kendini canlı yayında ifşa etti

Ebru Polat kendi kendini canlı yayında ifşa etti

Kanal D'nin magazin programı olan 2.Sayfa'ya konuk olan Ebru Polat, sevgilisi ile tartışırken mikrofonunu kapatmayı unuttu. Mikrofonun kapalı olduğunu zanneden Polat, canlı yayından kendi kendini ifşa etmiş oldu.

Ebru Polat kendi kendini canlı yayında ifşa etti

Sosyal medyada yaptığı danslar ile adından söz ettiren ve her söylediği olay olan Ebru Polat Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa'ya konuk oldu. Ebru Polat mikrofonunu unutunca olanlar oldu. Canlı yayında konuştuklarının duyulduğunu öğrenen Polat, şaşkınlığını gizleyemedi.

SEVGİLİSİ İFŞA OLUNCA AĞZI AÇIK KALDI

Cesur pozlarıyla sık sık gündeme gelen Ebru Polat Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına konuk oldu. Canlı yayında işlerinden bahseden ve magazin haberlerine yorum yapan Polat, sunucuların sevgilisini sormasıyla şaşkına döndü. Sunucunun 'Maviş ne yapıyor? Aşk sana yaramış' demesiyle afallayan Polat, mikrofonun açık olduğunu hatırlayınca "Siz Maviş'i nereden biliyorsunuz? Cep telefonuma nasıl kaydettiğimi nereden biliyorsunuz ki? Ben onu hiçbir yerde paylaşmadım ki. Allah kahretsin mikrofonum mu açık kalmış? Ben telefonla konuşurken bende mikrofon vardı. Ben şu an şok, yakalandım" dedi.

Ebru Polat kendi kendini canlı yayında ifşa etti

"TARTIŞINCA BİRBİRİMİZİ ENGELLİYORUZ"

Sevgilisiyle yayın öncesi tartıştığını hatta birbirlerini engellediğini söyleyen Polat, sözlerine şöyle devam etti: "Biz tartışınca birbirimizi engelliyoruz. Engel kalktı da barışmayacağız.Ben biraz alınganım. Her şeye kırılıp incinebiliyorum ve karşılığında sert hareketler yapabiliyorum. Maviş'in gönlünü almadım."

 

HABERE YORUM KAT

1 Yorum