1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Ebru Polat'tan Nihat Hatipoğlu yorumu: "Gülen yüzünü istiyoruz hocam"

Ebru Polat'tan Nihat Hatipoğlu yorumu: "Gülen yüzünü istiyoruz hocam"

Şarkıcı Ebru Polat, Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile İftar programını izlediği görüntüyü sosyal medyadan paylaştı ve "Hocam seni seviyoruz. Üzgün olma. Geçen yılki gülen yüzünü istiyoruz hep." ifadelerini kullandı.

Ebru Polat'tan Nihat Hatipoğlu yorumu: "Gülen yüzünü istiyoruz  hocam"

Ebru Polat sosyal medya hesabından Nihat Hatipoğlu ile ilgili bir paylaşım yaptı. Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile İftar programı bu yıl da devam ediyor. Koronavirüs sebebiyle yayında seyirci almayan Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu onun yerine kendisine sorulan soru videolarını paylaşıp yanıtlar veriyor.

Şarkıcı Ebru Polat Nihat Hatipoğlu'yla ilgili bir paylaşım yaptı.

Polat Nihat Hatipoğlu'nun yayınını paylaşarak şunları yazdı: "Hocam seni seviyoruz. Üzgün olma. Geçen yılki gülen yüzünü istiyoruz hep."

Ebru Polat'tan Nihat Hatipoğlu yorumu

EBRU POLAT KİMDİR?

Ebru Polat 30 Haziran 1983 yılında İzmir'de dünyaya gelmiştir.

Ebru Polat, 30 Haziran 1983 tarihinde İzmir'de doğdu. Genç yaşlarda bale eğitimi aldı.[3] Müzikle ilkokul korosunda tanışan Polat, eğitim hayatını müzikten farklı bir alana çevirerek hukuk okumaya karar verdi. 2005 tarihinde Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitimini başarıyla tamamladı. Bir süre avukat olarak görev yaptı. Eğitim kariyerine devam etmek için Üsküdar Üniversitesi psikoloji bölümünde master yapmaktadır. Uzman psikolog ve Akademisyen olmak istemektedir.

İlk albümü 2007 çıkışlı Çetin Ceviz'dir. Avukatlığı bırakıp kariyerini müzik üzerine kurmaya karar verdikten sonra Londra’ya giden Polat, bu şehirde bulunan sanat akademisi Royal Akademi’de müzik eğitimi aldı. Türkiye’ye döndükten sonra 2008 yılında ikinci EP albümü olan "Çok Geç"’i piyasaya sürdü. Albümün ismiyle aynı olan "Çok Geç" şarkısının sözü ve müziği Sezen Aksu'ya ait. Bu şarkı dışında Sezen Aksu'nun "Seni Yerler" şarkısını da tekrar yorumladı. 2009 yılında "Kalp Ayazı" albümünü yayımladı. Albümün içerisinde Serdar Ortaç, Fettah Can, Murat Güneş, Sezen Aksu'nun şarkıları yer aldı. Ayrıca albümde Polat'ın sözü ve müziği kendine ait olan "Delikanlı Kız" şarkısı da yer aldı.

2011'de "Dinle 2011" albümünü yayımladı. Albümde Sezen Aksu'nun "Haydi Git" şarkısına yorumladı. Ayrıca albümde "Mutlu Ol Yeter" ve "Artık Sevmeyeceğim" şarkılarının cover'larına yer verdi. Sonrasında aynı yıl içerisinde "Olanlar Oldu" single'ını sundu. 2012'de "Kaçın Kurasıyım" EP'sini yayımladı. Sözlerini Aysel Gürel'in müziğini Mehmet Erbil Savaş'ın yaptığı "Hani Dünya Tatlısı" şarkısını tekrar yorumladı. 2013 yılında ise "Günaha Davet" ve "Hediyem Olsun" single'larını piyasaya sürdü. 2015'te ise "Çilli Bom" şarkısını tekrar yorumlayan Ebru Polat, 7 Nisan'da 9 şarkının yer aldığı "9 Hit" albümünü yayımladı. Albümde Serdar Ortaç, Altan Çetin, Onurr,[kaynak belirtilmeli] Alper Narman, Murat Güneş, Gökhan Tümkaya, Hüseyin Cebişci ve Efe Demiryoğuran gibi isimlerin şarkıları yer aldı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT