1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Ebru Şahin ile Ekin Mert Daymaz sevgili mi oldu?

Ebru Şahin ile Ekin Mert Daymaz sevgili mi oldu?

Hercai dizisi ile ün kazanan Ebru Şahin yakışıklı oyuncu Ekin Mert Daymaz ile Belgrad oramanında birlikte görüntülendi. Ebru Şahin ile Ekin Mert Daymaz'ın aşk yaşadığı iddiaları gündemde.

Ebru Şahin ile Ekin Mert Daymaz sevgili mi oldu?

"Hercai" dizisinin güzel oyuncusu Ebru Şahin ile Eliz Sakuçoğlu’nun eski sevgilisi Ekin Mert Daymaz bugün Belgrad Ormanları’nda birlikte görüldü. Oyuncular da sosyal medya hesaplarında bu anları paylaştı. Görüntülerin sosyal medyada yayılmasının ardından sevenleri "Aşk mı yoksa arkadaşlık mı?" diye sordu. 

Ebru Şahin ile Ekin Mert Daymaz sevgili mi oldu?

EKİN MERT DAYMAZ KİMDİR?

2 Aralık 1990 yılında Hollanda’nın Arnhem şehrinde dünyaya gelen Ekin Mert, aslen Sivaslı’dır. Haliç Üniversitesi’nde antrenörlük ve fitness okumaktadır.

Not Defteri, Çilek Kokusu, Hayat Sevince Güzel, Kırlangıç Fırtınası, Payitaht Abdülhamid, Ağlama Anne, Aşktroloji, Prangalı Yarim dizi ve filmlerinde rol almıştır.

Bir dönem katıldığı Best Model of Turkey yarışmasında 3. olmuştu

Ebru Şahin ile Ekin Mert Daymaz sevgili mi oldu?

EBRU ŞAHİN KİMDİR?

Ebru Şahin, 18 Mayıs 1994 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesitesi Spor Bilimleri Fakültesi'nden mezun olduktan sonra oyunculuk eğitimi almıştır.

İlk oyunculuk deneyimini 2016 yılında rol aldığı Kan Parası filmi ile yaşamıştır. Ardından Babam filmi ve Savaşçı dizisinde rol almıştır.

Şimdilerde Atv ekranlarında yayınlanmakta olan Hercai dizisinde Reyyan karakterine hayat veren Ebru Şahin, 1.66 metre boyunda, 54 kilo ve Boğa burcudur.

Ebru Şahin’in rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Hercai (Reyyan) (TV Dizisi)
2018 – Yasak Elma (Hira) (TV Dizisi)
2017 – İstanbullu Gelin (Burcu) (TV Dizisi)
2017 – Savaşçı (Didem) (TV Dizisi)
2017 – Babam (Nilüfer) (Sinema Filmi)
2016 – Kan Parası (Sinema Filmi)

HABERE YORUM KAT