1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Ebru Şahin'in eski sevgilisi Sidney Melo'dan manidar paylaşım!

Ebru Şahin'in eski sevgilisi Sidney Melo'dan manidar paylaşım!

Bir dönem adı Ebru Şahin ile aşk iddialarına karışan Brezilyalı model Sidney Mello'dan kafaları karıştıracak bir paylaşım geldi. Ebru Şahin'in Cedi Osman aşk yaşadığı ortaya çıkmasının ardından sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Mello: "Sadakatim kötüye kullanılsa da benim karakterim asla değişmeyecek" dedi.

Ebru Şahin'in eski sevgilisi Sidney Melo'dan manidar paylaşım!

Ebru Şahin ve C edi Osman'ın aşklarının resmileşmesinin ardından  Bir dönem adı aşk dedikodularına karışan Brezilyalı model Sidney Mello'dan manidar bir paylaşım geldi. Melo olayın ardından sosyal medya hesabından imalı bir yazı paylaştı.

sidney-ebru-2.png

Ebru Şahin ile bir dönem aşk yaşadığı iddia edilen Sidney Mello, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir açıklama yaptı.

"BEN SADIK BİR İNSANIM"

Adı Ebru Şahin ile anılan Sidney Mello manidar paylaşımında, "Ben sadık bir insanım. Sadakatim kötüye kullanılsa da benim karakterim asla değişmeyecek" ifadelerini kullandı.

img-2968.jpg

Melo'nun yaptığı paylaşım takipçileri tarafından Cedi Osman'la aşk yaşamaya başlayan Ebru Şahin'e bir gönderme olarak yorumlandı. Olayla ilgili iki taraftan da henüz farklı bir açıklama gelmedi.

0x0-hercainin-reyyani-ebru-sahin-ile-sidney-mello-ask-mi-yasiyor-aileyle-bulustu-iste-o-goruntuler-1564907257380.jpg

SİDNEY MELLO KİMDİR?

Brezilyalı model Sidney Mello bir süre güzel oyuncu Ebru Şahin ile anıldı. Phuket'te Ebru Şahin' tatil yapan model sosyal medya hesabından da güzel oyuncu ile paylaşımlarda bulunuyordu.

defacto-2017-08-178184-copy-1.jpg

Özge Yıldırım
Magazin Editörü
HABERE YORUM KAT