1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Ebru Şancı ve İlkay Buharalı'dan Ece Erken'e zehir zemberek sözler

Ebru Şancı ve İlkay Buharalı'dan Ece Erken'e zehir zemberek sözler

Ece Erken son günlerde yaşadığı yasak aşkı ile gündemde. Ece Erken'in bu davranışı her kesim tarafından eleştirilirken sunucu İlkay Buharalı ve eski manken Ebru Şancı, Erken'e "Günahım kadar sevmem" , "Koronadan daha tehlikeli" sözleriyle yüklendiler.

Ebru Şancı ve  İlkay Buharalı'dan Ece Erken'e zehir zemberek sözler

Magazin gündeminin son günlerdeki olay ismi Ece Erken'e Ebru Şancı ve İlkay Buharalı'dan olay sözler. E'Magazin Noteri' programında usta gazeteci Ali Eyüboğlu ile birlikte sunuculuk ve yorumculuk yapan İlkay Buharalı, bir dönem aynı masada görev yaptığı sunucu Ece Erken'e demediğini bırakmadı.

DÜN BENİM EKMEĞİMLE OYNAYAN YARIN BAŞKASININ YUVASIYLA OYNAR

Buharalı, "Ece Erken'i günahım kadar sevmem. Bu konu hakkında en başından beri konuşmamamın sebebi de Ece Erken'i hiç sevmememdir. Neden sevmediğimi az çok tahmin edersiniz. Ahlakın bir bütün olduğunu düşünürüm. Bugün 8-10 sahte hesabıyla kendi kendine övgüler yazan; başkalarına hakaretler yazan... Bu kadar sahtekarlık içinde yaşayan; dün benim ekmeğimle oynayan yarın bir başkasının yuvasıyla oynar. Ahlak bir bütündür. Şaşılmayacak durumlar bunlar...

 Ebru Şancı ve İlkay Buharalı'dan Ece Erken'e zehir zemberek sözler

Kim ne kötülük yaparsa kendisine, ne iyilik yaparsa kendisine. Kalbimi hiç bir kötü düşünceyle karatmıyorum. Yeri gelmişken konuşuldu bu. Kimseyle kan davam yok ama sevdiğim, sevmediğim; notunu verdiğim insanlar var. Bu hepimizin hayatında var." dedi.

EBRU ŞANCI'DAN ZEHİR ZEMBEREK SÖZLER

Bir çocuk annesi Ece Erken, evli ve iki çocuk babası avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile aşk yaşamaya başladı. Geçtiğimiz günlerde yaşadığı bir olaya sinirlenen Erken, sevgilisine ait olan araçların dikiz aynalarını parçaladı. Son günlerde gündemden düşmeyen Ece'ye en sert yorum da eski manken Ebru Şancı'dan geldi.

 Ebru Şancı ve İlkay Buharalı'dan Ece Erken'e zehir zemberek sözler

Şimdilerde üçüncü bebeğine hamile olan Ebru Şancı, sosyal medya hesabından evlilik bitiren kadın gözüyle bakılan Ece Erken için "Evli çiftler için koronadan daha tehlikeli sarı şeker" yorumunu yaptı.

 Ebru Şancı ve İlkay Buharalı'dan Ece Erken'e zehir zemberek sözler

 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT