1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Ebru Şancı'yı çıldırtan karar! Komşuları köpekleri istemeyince olanlar oldu

Ebru Şancı'yı çıldırtan karar! Komşuları köpekleri istemeyince olanlar oldu

Hayvanları çok seven ve evinde 8 köpek besleyen eski Model Ebru Şancı yaşadığı sitede komşularının aldığı yeni kararla çıldırdı. Başı boş köpekleri sahiplenilmemesi durumunda sitede barındırmak istemeyen komşularına sert çıkıştı.

Ebru Şancı'yı çıldırtan karar!  Komşuları köpekleri istemeyince olanlar oldu

Eski model Ebru şancı yaşadığı sitedeki sahipsiz köpeklerin diğer site sakinleri tarafından kovulacağını ve bunun için imza toplatıldığını öğrenince sosyal medyadan paylaşım yaparak site yönetimine sitem etti. Site sakinlerinin böyle bir yasal haklarının olmadığını söyleyen Şancı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: ''Bahsi gecen 4-5 tane site yöneticisi (bütün işleri köpekle uğraşmak başka hiçbir işe yaramıyorlar!) bana ve hayvansever komşularıma bu yazıları yollamışlar. Sitede bizim baktığımız hiçbir köpek birine saldırmadı ne bir video kaydı ne de ısırılma belgeniz var yani koca bir yalan!''

Bu gibi hayvan hakları savunuculuğu yapan ve Hayvanseverliğiyle gündeme Ebru Şancı kimdir? Kaç yaşında? Nereli ? Tüm cevaplar haberimizin devamında..

060420201247235735830.jpg

EBRU ŞANCI'DAN SOKAK KÖPEKLERİNİ KOVAN SİTE YÖNETİMİNE TEPKİ

Evinde 8 köpek besleyen Ebru Şancı, site yönetiminden evine gelen uyarı notuna sert tepki gösterdi. Sosyal paylaşım sitesi Instagram'dan uyarı notunu paylaşan Şancı, şu ifadelere yer verdi:

"Şimdi sizinle trajikomik bir şey paylaşmak istiyorum ve 7 milyon hayvanseverin fikrini merak ediyorum! Ve bu iş yargıya gidince hepinizden sosyal medya desteği bekliyorum...

Bahsi gecen 4-5 tane site yöneticisi (bütün işleri köpekle uğraşmak başka hiçbir işe yaramıyorlar!) bana ve hayvansever komşularıma bu yazıları yollamışlar. Belediyenin küpesi olan sokak köpeklerini bizlere mobbing uygulayarak üstümüze almamızı yoksa yasa dışı yollarla siteden atacaklarını söyleyen bir kağıt yollamışlar...

Ve aynı yönetim ayda bizden topladığı villa başına 1850 TL'lik aidatımızla 80 bin TL'lik köpek rehabilite etmek adına para toplamışlar ama amacı ne onu bile söylemiyorlar! İstanbul Deftedarlığı'nın bu bütçeyi incelmesini rica ediyoruz. Açıklama bekliyoruz bu 80 bin TL nereye ayrıldı? Verecek cevabınız yoksa o parayı bu zor günlerde geçim derdine düşen insanlar için harcamanızı talep ediyoruz!

Böyle bir yasal hakkınız yok bunu sitede bizim baktığımız hiçbir köpek birine saldırmadı ne bir video kaydı ne de ısırılma belgeniz var yani koca bir yalan!!!! Bir de buraya imzasını atan beylerden birinin karısı daha önce paylaşmıştım köpekleri yasa dışı yollarla siteden atmayı teklif eden bir canlı delilleri duruyor zaten!!!

Bu saatten sonra benim ya da arkadaşlarımın köpeklerinin yasa dışı yollarla siteye sokulan herhangi bir aracı Securitas Turkey sorumluluğunda sayarım görüntülerinde savcılığa verilmesini rica ederim. Arnavutköy Belediyesi, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Fox Haber, Show TV, Kanal D ve tekrar belirtirim ki köpeklerime dokunanla ömür boyu uğraşır hiçbir mahkemeden ve rezaletten de çekinmem bilginize....

Sitenin telefonu kağıdın altında yazıyor bilginize! Şimdiden hayvansever dostalarıma teşekkür eder Allah'ın sessiz kullarını koruduğunuz ve kolladığınız için rabbim elinizi darda bırakmamasını temenni ederim. Ve bütün bunlar bittiğinde sitemizin aslında yasal olarak halka açık olan ormanında herkesi mangal davet ediyorum.

NOT: Korkak ve tırsak hayvan düşmanları sahte hesap açıp yazacagınıza... yetiyorsa kendi hesabınızdan yazın..."

060420201246435730130.jpg

EBRU ŞANCI KİMDİR?

Eski manken Ebru Şancı, 31 Ağustos 1983 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi İki kardeşi var. Malatyalı bir ailenin kızı. 10 yaşındayken babası ölmüş. Liseyi İstanbul Bahçelievler Lisesinde okumuştur. 2001 yılında başladığı üniversiteyi Londra Regent College'de okumuştur. 2006'da New York'a taşındı ve New York Üniversitesi Oyunculuk ve Drama bölümünden mezun oldu.

17 yaşındayken Brezilya’daki 2001 Miss Globe güzellik yarışmasında birinci oldu. Daha sonrasında Türkiye'ye gelip burada mankenliğe başladı.

2001 yılında Londra'ya taşındı. 2006'da New York'a taşındı. 2010 yılında ise Türkiye'ye döndü. Londra'dayken 2002'de hayatını değiştiren adamla yani Libya lideri Muammer Kaddafi'nin oğlu Seyfülislam Kaddafi ile tanıştı ve üç yıl aşk yaşadı. Onun sayesinde Londra Regent College'de okudu. Ebru Şancı daha sonra Galatasaray'ın başarılı kalecisi Fernando Muslera'yla aşk yaşamaya başladı. Daha sonra Ebru Şancı'nın adı İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo'yla anıldı. Son çıkan haberlerde ise Ebru Şancı'nın adı Alparslan Türkeş'in milletvekili oğlu Ahmet Kutalmış Türkeş ile anıldı. Ebru Şancı, daha önce Önder Açıkbaş ve Cihan Haspolatlı'yla da aşk yaşamıştı.

Fashion One'da program yaptı. İstanbul ve Türkiye genelinde concierge hizmetleri veren bir şirket kurdu. Halen şirketin yönetim kurulu başkanlığını yapmaktadır. Ebru Şancı, İngilizce, Fransızca ve Arapça bilmektedir.

2013 yılında 'Yağmurdan Kaçarken' adlı dizide Carlos Martin, Ezgi Asaroğlu, Ayça Erturan, Ali Ersan Duru, Furkan Andıç, Ebru Şancı, Serkan Şenalp, Doğukan Polat ile beraber rol aldı.

7 Eylül 2015 tarihinde futbolcu Alpaslan Öztürk ile Eskişehir'de düzenlenen sade bir törenle evlendi. Çift, düğünü ise Belçika'daki bir şatoda yaptı. Çiftin Ekim 2016'da da Mila ve Ceylin adında ikizleri Bodrum'da dünyaya gelmişti.

060420201247585734389.jpg

EBRU ŞANCI KAÇ YAŞINDA?

1983 doğumlu olan Ebru Şancı, 2020 yılı itibariyle 37 yaşındadır.

 

HABERE YORUM KAT