1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Ece Erken Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun boşanma belgelerini yayınladı

Ece Erken Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun boşanma belgelerini yayınladı

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'ndan ayrılan Ece Erken, "Bu süreç bana ağır geldi ve ayrıldım. Herkese mutlu olmasını diliyorum" dedikten sonra Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun kendisine verdiği boşanma dilekçesini yayınladı.

Ece Erken Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun boşanma belgelerini yayınladı

 Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile ilişkileri biten Ece Erken kendisine verilen boşanma belgesini paylaştı. Ece Erken,"Kimsenin yuvasında gözüm olmadığı gibi, kimsenin mutsuzluğu, mutluluğum olamaz." dedi

"HERKESİ VİCDANIYLA BAŞBAŞA BIRAKIYORUM"

"Bana verilen ve inandığım belgeyi (boşanma davası) paylaşıyorum. Eğer sahte bir belgeyse vicdanlarıyla herkesi başbaşa bırakıyorum" diyen Ece Erken sözlerini şöyle sürdürdü:

"Ortada şiddetli geçimsizlikten açılan bir dava, elimde 'boşandılar' belgesi ve tüm ailenin, hanımefendinin öz kardeşinin bile yakinen bildiği bir ilişki vardı. Davada 800 bin dolarlar istenirken, benim basına yansımamla milyon dolara çıkmıştır.

Zaten 'boşandılar' diye elimde belge olduğundan ve sonradan maddi açıdan itiraz edildiğini bilmediğim bir süreçte çok üzüldüm ve çok yıpratıldım.

640xauto-001.jpg

EVİMİZİ BİLE KURMUŞTUK!

Geçen hafta ağabeyi Celal ve Şafak ile Bodrum'da yemek yedik. Yalıkavak'taki evini kurduk. Dava tamamen sonuçlanınca çocuklarla orada yaşamayı düşündük. Ama bu süreç bana o kadar ağır geldi ki, yakınlarımın bildiği üzere kendisinden ayrıldım.

Daha fazla bilmeden, kimse yorum yazsın istemedim. Peki neden bugüne kadar sustum. Çocuklar için... Ama baktım ki kimse benim evladımı düşünmüyor... Şafak'ın sadece hanımefendide bulunan 150 kiloluk fotoğrafı özel sayfalar verilip işiyle ilgili tehdit ediliyordu...

Kimsenin yuvasında gözüm olmadığı gibi, kimsenin mutsuzluğu, mutluluğum olamaz... Herkese mutlu olmasını diliyorum. Ve son olarak bana verilen ve inandığım belgeyi paylaşıyorum. Eğer sahte bir belgeyse vicdanlarıyla herkesi başbaşa bırakıyorum."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT