1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Ecrin Bebek olayı nedir? Ecrin bebeğin katili bulundu mu? Ecrin bebek katili kim?

Ecrin Bebek olayı nedir? Ecrin bebeğin katili bulundu mu? Ecrin bebek katili kim?

Son dakika: Ecrin bebek cinayeti olayı ile ilgili yeni gelişmeler gündemde. Mügen Anlı, ormanda ölü olarak bulunan Ecrin bebek cinayetinin perde arkasını araştırıyor. 1,5 yaşındaki talihsiz Ecrin Kurnaz'ın katili kim sorusu yanıtı aranıyor.

Ecrin Bebek olayı nedir? Ecrin bebeğin katili bulundu mu? Ecrin bebek katili kim?

Son dakika:  Samsun 'un Vezirköprü  ilçesinde öldürülen 1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz olayına dair araştırmalar sürüyor. Ecrin bebek cinayetinde son dakika gelişmesi az sonra Müge Anlı canlı yayınında açıklanacağı söylendi. 

Ecrin Kurnaz 7 Mayıs tarihinde kaybolmuş, cesedi 25 Mayıs 2019 tarihinde kaybolduğu evinin yaklaşık 6 bin metre uzaklığında bulunmuştu. 

Ecrin bebek cinayeti olayı ile ilgili yeni gelişmeler gündemde. Ecrin bebek katili kim? sorusunun yanıtı da merak ediliyor. İşte tüm detaylar...

ECRİN'İN KATİLİ BULUNDU MU? 

Samsun İl Jandarma Komutanlığı Ecrin bebeğin annesi, babası, amcası, babaannesi ve dedesi gözaltına aldı. Babaanne ve amca Özkan Kurnaz kasten adam öldürme suçundan gözaltında.  Ecrin bebek cinayetinde şuan 9 kişi gözaltına alındı. 

"KÖYDE ÇOCUĞU ÖLDÜREBİLECEK 4 KİŞİ VAR"

Samsun 'un Vezirköprü  ilçesinde öldürülen Ecrin bebeğin katilinin de etrafta olduğunu söyleyen Müge Anlı, '' Zaten köyde çocuğu öldürebilecek dört yetişkin var'' dedi.

Müge Anlı ;'' Ne oldu bak Ecrin bebek , herkes dışarıda. Kardeşim zaten köyde çocuğu öldürebilecek dört yetişkin var. Dördünden birisi öldürmüş işte. Buda böyle sıkıntılı bir iş yani.Karadeniz'de yaşamak da gerçekten bu anlamda zor'' dedi.

Son dakika: Ecrin Bebek olayı nedir? Ecrin bebeğin katili bulundu mu? Ecrin bebek katili kim?

ECRİN BEBEK OLAYI NEDİR?

7 Mayıs tarihinde kaybolan Ecrin Kurnaz'ın cesedi 25 Mayıs tarihinde kaybolduğu evinin yaklaşık 6 km uzaklığında bulundu. Yol kenarında bulunan küçük ayakkabı Ecrin'inin cesedine götürdü. Ecrin parçalanmış, vücut bütünlüğü bozulmuş bir halde bulunmuştu. Bu kan donduran haberin ardından savcılık konuyla ilgili açıklamada bulundu.

Kaybolmasının ardından Müge Anlı'nın programında aranan Ecrin Kurnaz'ın aile fertleri canlı yayına katıldı. Ecrin'i en son gören üvey amca Özkan Kurnaz, küçük kızın önce altını değiştirip ardından üstünü giydirdiğini daha sonrada evden çıktığını söylemişti. 1,5 yaşındaki Ecrin'in altını değiştirmesi Müge Anlı tarafından sert bir tepki ile karşılandı. Öte yandan savcılık tarafından başlatılan incelemelerde Özkan Kurnaz'ın internet geçmişi ise bir kez daha şaşkına çevirdi. Kurnaz'ın internette cinsel içerikli sitelere girdiği öğrenildi. Özkan Kurnaz ile ilgili diğer bir olay ise, Ecrin'in kaybolduğu gün arama çalışmalarında, Jandarma'ya, "Suda boğulduysa parmak izi çıkar mı?" şeklindeki sorular sormasıydı. Kurnaz'ın konuyla ilgili ifadesi ise şöyle oldu, "Merak ettim sordum. Ben böyle bir şey yapmadım" oldu.

Ecrin Bebek olayı nedir? Ecrin bebeğin katili bulundu mu? Ecrin bebek katili kim?

Savcılık: Cinsel istismara yönelik bir bulgumuz yok

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde kaybolduktan 21 gün sonra dün ayakkabı ve kıyafefleri bulunan 1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz soruşturmasını yürüten Vezirköprü Cumhuriyet Savcısı Kadir Çakmak, açıklamalarda bulundu.

Ecrin Bebek olayı nedir? Ecrin bebeğin katili bulundu mu? Ecrin bebek katili kim?

İnsan parçalarının gömülü değil yüzeye yayılmış halde bulunduğunu söyleyen Çakmak, "Bir hayvan müdahalesinin olduğu aşikar ve kemiklerde hayvan dişlerinin olduğu sabit. Hayvani müdahale ile mi başladı ilk süreç yoksa insan müdahalesi ile başlayıp sonradan hayvan bulup o şekilde mi müdahale etti onu yapılacak incelemeler sonunda tespit edeceğiz. Şuan cinsel istismar konusu en çok konuşulan konu. Bulduğumuz veriler ışığında şu an için cinsel istismara yönelik bir bulgumuz yok. İleriki aşamalarda böyle bir durum çıkarsa bununla ilgili değerlendirmeleri de yapacağız. Soruşturmanın varlık sebebi zaten bu nitelikteki bir eylemde kasten adam öldürme olduğu ortaya çıkarsa gözaltından öte tutuklama olması lazım. Ama bunun için öncelikle şüphelilerin kuvvetli suç şüphesiyle ve delilleriyle tespit edilip ona göre değerlendirilmesi lazım. Bizi adli birimler olarak, mesuliyetten alıkoyma suçu, kasten adam öldürme suçu, taksirli adam öldürme suçu ilgilendirir. Biz bu suçların işlenmiş ihtimaline binaen soruşturma yapıyoruz şuanda. Netice itibariyle doğal ölüm de çıkabilir. Çocuk kaybolmuştur ve hayvan saldırısına uğramış da olabilir. O zaman biz çekiliriz idari birimlerin takdirine kalır. Ama bu suç şüphesi varsa biz soruşturmamıza devam ederiz. Cesedi buraya kadar taşıyan hayvan da olabilir, insan da olabilir. Bunlar ihtimaller, biz bu ihtimalleri araştıracağız" diye konuştu.

 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT