1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Eda Ece'den alkışlanacak hareket

Eda Ece'den alkışlanacak hareket

Yasak Elma dizisinin başrol oyuncularından biri olan Eda Ece kağıt toplayarak geçinmeye çalışan çocuklar için alışveriş yaptı. "Üşüyoruz Eda abla" diyen çocukları alışveriş merkezine götürerek mont aldı.

Eda Ece'den alkışlanacak hareket

Etiler trafiğinde kağıt toplayan çocukları görüp yardım eden Eda Ece, Kader ve abisi Kenan için alışveriş yaptı.

"GİZLİ YAPARIM BÖYLE ŞEYLERİ AMA BASTINIZ BENİ"

Ece, çocukların ailesine de para yardımı yaptıktan sonra bir kağıda numarasını yazarak Kader’e verdi. O sırada haberciler etrafını sarınca neye uğradığını şaşıran güzel oyuncu yaptığı yardımın göz önünde bulunmasından rahatsız oldu. Muhabirlerin ‘bu tarz yardım projelerinde pek görmedik sizi, Etiler trafiğinde hiç beklemediğimiz yerde gördük’ sözlerine; “Bu tarz yardımlarım oluyor. Sosyal kuruluşlar yerine bu tarz şeyleri daha çok yapıyorum. Aslında gizli yaparım ama bu sefer bastınız beni” diye konuştu. Kader’in kameralara poz vermek istemesini de kırmayan Ece, objektiflere beraber poz vererek, “Setten çıktım eve gidiyordum. Bir şeyler istedi benden, Kader’le tanıştık. Ailesiyle de tanıştırdı beni” diyerek sözlerini noktaladı.

Eda Ece'den alkışlanacak hareket

“NASIL YARDIMCI OLMAZLAR”

Aracına binerek uzaklaşacağı sırada Kader’in ailenin aracının arızalandığını gören Eda Ece ne olduğunu sordu. Aile, ‘lastiğimiz yerinden çıktı sıkmak için bijon anahtarı arıyoruz ama kimse ilgilenmedi’ deyince oldukça sinirlenen Eda Ece, “Nasıl yardımcı olmazlar” diye sitem etti. Taksi durağına gidip, bir taksi tutan güzel oyuncu, parasını peşin ödeyerek taksicinin aile ile ilgilenmesini istedi.

Eda Ece'den alkışlanacak hareket

Eda Ece'den alkışlanacak hareket

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT