EDHO Hızır Çakırbeyli'yi yıkan ölüm! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. bölümde neler oldu?

Ekranların reyting rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dün akşam ekranlara gelen 179. bölümde Hayriye Ana'nın vefatı başta Hızır Çakırbeyli olmak üzere tüm aileyi yasa boğdu. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. bölümde neler oldu?

EDHO Hızır Çakırbeyli'yi yıkan ölüm! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. bölümde neler oldu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. bölümde neler oldu? ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19 Ocak Salı günü yayınlanan son bölümde seyirciyi göz yaşlarına boğdu. Dizinin Hayriye Ana'sının vefatı son bölüme damga vurdu. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. bölümde neler oldu? EDHO 180. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

EDHO Hızır Çakırbeyli'yi yıkan ölüm! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. bölümde neler oldu? EDHO 180. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 179. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hızır Çakırbeyli, kadim dostu Tipi'nin hayatını kurtarmaya çalışırken aldığı acı haberle dünyası kararır. Çakırbeyli ailesinin çınarı, ailesi ve sevdiklerini korumak için aldığı kararlarla herkesin saygısını kazanan Hayriye Çakırbeyli, hakkın rahmetine kavuşur. Bu ani ölüm, tüm ailede şok etkisi yaratırken en çokta Hızır Çakırbeyli'yi boşluğa düşürür. Hızır Çakırbeyli, annesinin ölümünü hazmetmeye çalışırken bir yandan da içlerindeki hainle uğraşır. İhanet eden Ebru'ya adım adım yaklaşan Hızır Çakırbeyli, namlunun ucundadır. Ebru ise

Hızır Çakırbeyli'yi öldürmek için hizmetinde olduğu şebekeden izin ister.

Masada yaptığı hamlelerle Çakırbeyliler ve dostlarını köşeye sıkıştıran Korkmazlar, Kimsesiz Doğan'ın geri gelmesiyle şok yaşarlar. Hamdi Korkmaz ve Yaman Korkmaz'ı adeta diken üstünde bırakan Doğan Baba, yaptığı hamlelerle Alpaslan'ın da elini kuvvetlendirir.

Babası İdris yüzünden Didem'e talip olan ve aldığı olumsuz dönüşten sonra gurur yapan Kaya ise Didem'in peşine düşer. Gözünü karartan Kaya, Haşmet Façalı'nın evine baskın yapar. Ama işler istediği gibi olmayacaktır.

EDHO Hızır Çakırbeyli'yi yıkan ölüm! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. bölümde neler oldu? EDHO 180. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 180. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

EDHO'nun 180. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. 

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ (EDHO) 179. BÖLÜM İZLE!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 179. yeni bölümü izlemek için TIKLAYIN...

.

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT
2 Yorum