1. HABERLER
  2. SPOR
  3. Efsane futbolcu Ronaldinho cezaevinden barbekü partisiyle çıktı!

Efsane futbolcu Ronaldinho cezaevinden barbekü partisiyle çıktı!

Kefaletlerinin ödenmesiyle Ronaldinho ve kardeşi Roberto'nun cezaevindeki tutuklulukları sona erdi. Hapishanedeki arkadaşları ise yıldız isme barbekü partisi hazırlayarak veda etti.

Efsane futbolcu Ronaldinho cezaevinden barbekü partisiyle çıktı!

Ronaldinho ve kardeşinin cezaevi süreci bitti, şimdi de ev hapsinde. Ancak öncesinde hapishanedeki arkadaşları ünlü futbolcu ve kardeşine güzel bir barbekü partisi düzenledi.

Paraguay’da sahte pasaport kullanması sebebiyle tutuklanarak cezaevine atılan efsane futbolcu Ronaldinho, kardeşi Roberto’yla birlikte bu hafta itibarıyla ev hapsine gönderildi.

6 AYLIK HAPİS CEZALARI EV HAPSİNE ÇEVRİLDİ

İkilinin kişi başı 650 bin pound ödedikleri kefaletin ardından 6 aylık hapis cezaları ev hapsine çevrilmişti.

Cezaevinde oynadığı futbol turnuvasında takımını şampiyon yapan Brezilyalı eski süper yıldızın dışarı çıkıyor olması, hapishanedeki arkadaşlarını bir hayli üzdü. Tutuklular Ronaldinho için sürpriz bir veda barbeküsü hazırladı.

Efsane futbolcu Ronaldinho cezaevinden barbekü partisiyle çıktı!

ESPN Brezilya’ya göre, müjdeli haberi aldıktan sonra hapishanedeki arkadaşlarına veda etmeye dönen ikiliyi bir barbekü karşıladı. Gelen raporlara göre birçok mahkum göz yaşlarına hakim olamadı. Ronaldinho ve Roberto, Brezilya’ya dönmeden bir kez daha hapishaneye uğrayıp arkadaşlarına son bir kez veda edeceklerini söyledi.

İkili ev hapsine dördüncü başvurularında geçse de Brezilya’ya dönüşleri corona salgını sebebiyle bir süre daha askıda kalabilir.

40 yaşındaki eski Barcalı hapishanedeki futbol turnuvasıyla herkesin bir kez daha sevgilisi olmayı başarmış ve tüm ilgiyi üzerine toplamıştı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT