1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Eğe ile Otomobil Hırsızlığı

Eğe ile Otomobil Hırsızlığı

Eğe ile Otomobil Hırsızlığı
              Pendik'te  park halinde bir araç otomobil hırsıları tarafından çalındı. Polisin yaptığı araştırma sonucu hırsızların, ham anahtarla kopya alarak,  araç anahtarlarını eğe ile yaptıkları belirlendi.
 
           31 Ağustos Cumartesi günü otmobil hırsızlığı ihbarı üzerine harekete geçen, polisler bir kaç saat sonra aracı Kartal Atalar Mahallesi'nde terk edilmiş bir halde buldu.Asayiş Şube Müdürlüğü Ekipleri hırsızların aracın bulunduğu noktaya tekrar  geleceğini düşünerek bölgede beklemeye başladı.Sahte plakalı araçla otomobilin yanına tekrar gelen hırsızlar kıskıvrak yakalandı.
 
        Hırsızlardan Mustafa G. ve Kaan G.gözaltına alındı.Suçluların üzerinde yapılan arama  sonucu set halinde araç beyin takımı, tornavida, pense, el feneri,eğe, ham ve işlenmiş araba anahtarları ele geçirildi.
 
        Şüpelilerin ham anahtarla kopya aldıkları sonra araç anahtarlarını eğe ile bir buçuk  dakikada yaptıkları belirlendi.Asayiş Şube Müdürlüğü Oto Hırsızlık Büro Amirliği'ndeki  sorgularında suçlamaları kabul etmeyen şüpheliler, Kartal'daki İstanbul Anadolu Adalet Sarayı'na  sevk edildi.
 

HABERE YORUM KAT