1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. Elazığ’da çiftçilere sertifika verildi

Elazığ’da çiftçilere sertifika verildi

Elazığ'da, "Meyve Ağaçlarında Budama, Arı Yetiştiriciliği, Süt Sığırı Yetiştiricisi, Fasulye Yetiştiriciliği ve Seracı" kurslarına katılan çiftçilere...

Elazığ’da çiftçilere sertifika verildi

Elazığ'da, "Meyve Ağaçlarında Budama, Arı Yetiştiriciliği, Süt Sığırı Yetiştiricisi, Fasulye Yetiştiriciliği ve Seracı" kurslarına katılan çiftçilere sertifikaları verildi.

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğümüz tarafından Maden İlçesinde düzenlenen "Meyve Ağaçlarında Budama, Arı Yetiştiriciliği, Süt Sığırı Yetiştiricisi, Fasulye Yetiştiriciliği ve Seracı" kurslarına katılan çiftçilere sertifika töreni düzenlendi. İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü toplantı salonunda düzenlenen törenle çiftçilere sertifikaları verildi.

Maden İlçesinde İŞKUR destekli 5 adet kurs düzenlediklerini belirten İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Turan Karahan, "Meyve Ağaçlarında Budama, Arı Yetiştiriciliği, Süt Sığırı Yetiştiricisi, Fasulye Yetiştiriciliği, Seracı kurslarına katılan ve başarı ile bitiren kursiyerlerimize sertifikalarını veriyoruz. Kursa katılan kursiyerlere ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

Yapılan sertifika törenine İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Turan Karahan, TKDK İl Koordinatörü İbrahim Sertaç Yılmaz ve çiftçiler katıldı.

Elazığ’da çiftçilere sertifika verildi

Elazığ’da çiftçilere sertifika verildi

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT