1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Elektrik trafolarına Manisaspor amblemi

Elektrik trafolarına Manisaspor amblemi

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Manisaspor taraftarının sosyal medya üzerinden yaptığı çağrıya cevap vererek, ilçe genelinde bulunan...

Elektrik trafolarına Manisaspor amblemi

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Manisaspor taraftarının sosyal medya üzerinden yaptığı çağrıya cevap vererek, ilçe genelinde bulunan yaklaşık 50 elektrik trafosunu Manisaspor amblemiyle süsletti.

Manisaspor taraftarlarının sosyal medya üzerinden başlattığı elektrik trafolarına Manisaspor amblemi çağrısına Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik kayıtsız kalmadı. Başkan Çelik'in talimatıyla ilçe genelinde bulunan yaklaşık 50 elektrik trafosu Manisaspor amblemiyle süslendi. Çalışmayla ilgili bilgi veren Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, "Geçtiğimiz günlerde Manisasporlu taraftar kardeşlerimizin kendi sosyal medya hesaplarında yapılan paylaşımları ve bizlere çağrısını gördük ve bu konuya kayıtsız kalmadık. Şehzadelerimizde bulunan yaklaşık 50 adet elektrik trafosunu önlü arkalı olmak üzere iki tarafına birden Manisasporumuzun amblemlerinden yaptırdık. Şehzadeler Belediyesi olarak her alanda imkânlarımız ölçüsünde şehrimizin takımı olan Manisasporumuza destek olduk olmaya da devam edeceğiz. Bu noktada böylesine güzel bir fikri ortaya atan Manisaspor sevdalısı taraftar kardeşlerimize çok teşekkür ediyorum" dedi.

Elektrik trafolarına Manisaspor amblemi

Elektrik trafolarına Manisaspor amblemi

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT