1. HABERLER
  2. FİLM VE DİZİ
  3. Elkızı dizisi konusu nedir? El kızı oyuncuları kimler?

Elkızı dizisi konusu nedir? El kızı oyuncuları kimler?

FOX TV'de izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Elkızı dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu merakla araştırılıyor. Peki Elkızı dizisi konusu nedir? El kızı oyuncuları kimler? İşte detaylar...

Elkızı dizisi konusu nedir? El kızı oyuncuları kimler?

Elkızı dizisi yeni sezonda izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. FOX TV ekranlarında izleyici karşısına geçecek olan dizinin konusu ve oyuncu kadrosu merak ediliyor. Biz de haberimizde Elkızı dizisi konusu nedir? El kızı oyuncuları kimler? sorularının yanıtına yer verdik...

ELKIZI DİZİSİ KONUSU NEDİR?

FOX TV'nin kanalında yer alan bilgide dizinin hikayesi hakkında açıklama şu şekilde:

"Gemi su almaya başladığı gün, ilk "El kızı"nı attılar aşağı.."

Biz çok mutlu bir aileydik. Annem babamın gözünün bebeğiydi. Gelini değil kızıydı babaannemin. Bir tanesiydi bütün sülalenin. Sonra bir gün babam başka bir kadını sevdi. Doğurduğu çocuğa kadar onların, annemse elin kızı oldu birden. Gemi su almaya başladığı gün ilk anemi attılar gemiden.

Annesinin kaderini yaşarmış kızlar. Ama bilmedikleri bir şey var. Kaderimi annemden, kanımı babamdan almışım ben. Annem gibi kendime kıymam.

Ne diyordu sahi türküde? "Duvarda elek mi olur? Elkızı melek mi olur?"

Eee madem "Elkızı"yız, türkülere konu olmuş namımız, hakkını vermek lazım.

Ben şimdi o beni attıkları gemiyi cayır cayır yakmaz mıyım?"

Elkızı dizisi konusu nedir? El kızı oyuncuları kimler?

ELKIZI OYUNCULARI KİMLER?

Sevda Erginci’nin hayat vereceği Ezo isimli genç bir kızın annesinin kaderini yaşaması ve intikamını alması dizinin ana konusu olacak .Projede Erginci’nin yanı sıra Fikret Kuşkan, Perihan Savaş, İsmail Ege Şaşmaz, Münir Can Cindoruk, Sedef Avcı, Toprak Sağlam, Fırat Doğruloğlu, Çağla Şimşek, Sinan Arslan, Pelinsu Çileli ve Macit Koper gibi başarılı isimler yer alıyor.

 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
142
5
11
1
0
1
8
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT