1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Emre Aşık'ın eski eşi Yağmur Sarnıç hakkında kan donduran iddia! Modacı Süleyman Tezcan açıkladı: "Bana lağım suyu içirdi"

Emre Aşık'ın eski eşi Yağmur Sarnıç hakkında kan donduran iddia! Modacı Süleyman Tezcan açıkladı: "Bana lağım suyu içirdi"

Eski futbolcu Emre aşık ile eski eşi Yağmur Sarnıç arasındaki gerilim devam ederken gündeme gelen kan dondurucu türden iddialara bir yenisi daha eklendi. Modacı Süleyman Tezcan, Yağmur Sarnıç için, "Bana lağım suyu içirdi" dedi.

Emre Aşık'ın eski eşi Yağmur Sarnıç hakkında kan donduran iddia! Modacı Süleyman Tezcan açıkladı: "Bana lağım suyu içirdi"

Yağmur Sarnıç ile Emre Aşık ikilisi akılalmaz iddialarla gündeme gelmeye devam ediyor. Yağmur Sarnıç hakkında; "kocasını öldürtmek için tetikçi tuttu" , "çocuk istismarı" eski futbolcu Emre Aşık hakkında "eşcinsel" iddialarının ardından şimdi de modacı Süleyman Tezcan'ın, Yağmur Sarnıç hakkındaki iddiaları "yok artık" dedirtti.

"ŞİFALI SU DİYE LAĞIM SUYU İÇİRDİ"

Ünlü modacı Süleyman Tezcan, 3 çocuk annesi Yağmur Sarnıç hakkında, "Eşi Emre Aşık'a satanist büyüler yaptı. Bana da şifalı su diye lağım suyu içirdi" ifadelerini kullandı. Günaydın'a konuşan Tezcan, suç duyurusunda bulunduğunu ifade ederek açıklamalarında şu sözlere yer verdi: "Yağmur ve annesi satanist bir tarikattan yardım alıyor. İnsanlara büyüler yapıp değişik içecekler hazırlıyorlar...Emre Aşık'a da evlenmeden büyü yaptılar, pis kan içirdiler, yemeklerine ilaçlar kattılar. Bana da işlerimin açılması için verdikleri suyun lağım suyu olduğunu öğrendim."

Yağmur Sarnıç ile 2019'da düzenlediği defilede tanıştığını söyleyen ünlü modacı, "Koleksiyonumu tanıtan mankenlerden olmak için araya hatırı sayılır dostlar koydu. Ben de ihtiyacı olduğunu düşünerek kendisine defilemde yer verdim..." dedi.

"BENİ ZEHİRLEMEYE ÇALIŞTI"

Boşanma aşamasında Yağmur Sarnıç'a hem maddi hem de manevi destek olduğunu belirten Tezcan, "Beni Emre Aşık aleyhine yalancı tanıklık yapmam için zorladı. Tanıklık yapmayacağımı söyledim. Zamanla birçok illegal iş içerisinde olduğunu görünce rahatsız oldum..." diye kaydetti.

Açıklamalarına devam eden ünlü modacı şu ifadeleri kullandı: "Beni kendisine tehdit olarak algıladı. Sevgilisi Baycan Şenürek ile beni zehirlemeye çalıştı. Şenürek'in içerisinde olduğu bir örgütü ve üyelerini defalarca aracı olarak kullandı...Hayatıma kast etmeye teşebbüs etmekle kalmadılar bana içirdikleri ilaç veya uyuşturucu maddelerle hayatıma son vermem için türlü türlü yollar denediler. Can güvenliğim yok."

 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT