1. HABERLER

  2. TUZLA

  3. En Çok Olumlu Tepki Alan Başkan Şadi Yazıcı

En Çok Olumlu Tepki Alan Başkan Şadi Yazıcı

En Çok Olumlu Tepki Alan Başkan Şadi Yazıcı

          İstanbul Üniversitesi Cebıt Bilişim ve İnsan Toplum ve Teknoloji Derneği’nin yapmış olduğu TT Belediye Başkanı 2013 araştırma sonuçları kamuoyuna açıkladı. Araştırma sonuçlarına göre en çok olumlu tepkileri alan ve olumlu tepkileri en çok artan 10 Belediye Başkanı arasında Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’da yer aldı

        Cebıt Bilişim ve İnsan Toplum ve Teknoloji Derneği tarafından yapılan araştırma sonucuna göre İstanbul, Ankara ve İzmir’deki ilçe belediye başkanlarının resmi twitter hesaplarına atılan mention tweetleri inceleyen kurul, tweettleri olumlu olumsuz ve nötr olarak sınıflandırarak uzmanların görüşüne sundu. Nisan, Mayıs ayı araştırma sonuçlarına göre Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı en çok olumlu tepki alan 10 belediye başkanı ve olumlu tepkileri artan 10 belediye başkanı arasında yer aldı.

        Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ile ilgili olumlu tepkiler yüzde 28,84 oranında arttı. Tuzla Belediye Başkanı, en çok olumlu tepki alan  10 belediye başkanı sıralaması içinde 131 olumlu görüş ile 8. sırada  yer aldı. Başkan Yazıcı olumlu tepkileri artan 10 belediye başkanı sıralamasında ise 5. Sırada yer aldı.

       Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı en çok olumsuz tepki alan veya olumsuz tepkileri en çok artan belediye başkanları listesinde yer almadı.

       TT Belediye Başkanı 2013 araştırmasında dereceye girenlerin ödülleri, 25 Ekim’de CEBIT Bilişim Eurasia’ da verilecek.  

 

HABERE YORUM KAT