1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Enes Batur evleniyor mu? Enes batur kiminle evleniyor?

Enes Batur evleniyor mu? Enes batur kiminle evleniyor?

Youtube'da çektiği videolarla büyük bir hayran kitlesine ulaşan Enes batur'un sevgilisinin kim olduğu merakla araştırılıyor. Enes batur evleniyor mu? Enes batur kiminle evleniyor? Ayrıntılar haberimizde...

Enes Batur evleniyor mu? Enes batur kiminle evleniyor?

Enes Batur'un sevgilisi kim? Enes Batur evleniyor mu? Enes batur kiminle evleniyor? İnstagram'da yaptığı bir paylaşmla çok konuşulan Enes Batur evleneceğini açıkladı. Bunun üzerine Enes Batur'un sevgilisi kim gerçekten evleniyor mu soruları araştırılmaya başlandı. Peki Enes batur ne zaman evlenecek? Detaylar haberimizde..

Enes Batur evleniyor mu? Enes batur kiminle evleniyor?

TULU BACİ KİMDİR?

Enes Batur evleniyor mu? Enes batur kiminle evleniyor?

Tulu Baci, Enes Batur ile bir süredir birlikte olduğu bilinen isim. Ancak  Tulu Baci hakkında detaylı bir bilgi yok. Tulu Baci'nin kim olduğu hakkında gelişmeler yaşandıkça detaylar haberimizde yer alacaktır.

REKLAM İÇİN Mİ PAYLAŞILDI?

Enes Batur'un bu hareketi kimi takipçileri tarafından şaşkınlıkla karşılanırken, kimileri de bunun yeni filmi için bir reklam olduğunu iddia etti.

ENES BATUR'UN SEVGİLİSİ KİM?

Ünlü YouTuber Enes Batur'un sevgilisinin ismi Tulu Baci olarak biliniyor. Ünlü fenomen evleneceğini duyurduğu Tulu Baci ile mutlu bir birliktelik sürdüğünü fakat kendisini gizli tutmak istediğini söylüyor.

ENES BATUR  EVLENİYOR MU?

Daha önce yaptığı bir açıklamada "10 milyon aboneye ulaşınca evleneceğim" diyen ünlü YouTuber, Enes Batur Sungurtekin 10 milyon aboneyi aşınca evlilik kararı aldı.

"BÜTÜN ARKADAŞLARIMA ÖZELDEN YOLLADIM"

Sevgilisi Tulu Baci ile 22 Mayıs Çarşamba günü evleneceğini duyuran 21 yaşındaki genç YouTuber, davetiyesini sosyal medya hesabından paylaşarak fotoğrafa "Hadi bakalım bütün arkadaşlarıma özelden yolladım" notunu düştü.

ENES BATUR KİMDİR?

Sosyal medya fenomeni ve youtuber Enes Batur 9 Nisan 1998 tarihinde Ankara'da dünyaya gelmiştir. Enes Batur'un asıl adı, Enes Batur Sungurtekin'dir. Babası Polis, annesi ise Hemşiredir. 

Enes Batur, Youtube dünyasına adımı ilk olarak bilgisayar ve oyun konsolları incelemesiyle atmıştır. Kısa bir zaman içerisinde giderek popüler bir isim olma fırsatına kavuşan Enes Batur; oyun, komedi ve eğlence videolarıyla kendini göstermeye ve geniş bir kesime ulaşmaya devam etmektedir. 

Sosyal medyada ün kazanan Enes Batur'un 6 milyonu aşkın takipçisi bulunmaktadır. Enes Batur 2018'de vizyona giren, kendi yaşamını anlattığı ve başrolünü üstlendiği Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? filmiyle izleyici karşısına geçmiştir.

İlk filmden 17 milyon TL hasılat yapmıştı

19 Ocak'ta gösterime giren 'Enes Batur ile Hayal mi Gerçek mi', 12 haftada 1 milyon 483 bin 848 kişi tarafından izlenmişti. Filmin hasılatı ise 17 milyon 463 bin 423 TL olarak gerçekleşmişti.

İkinci filmin çekimleri iptal edildi

Enes Batur, Mart ayında katıldığı bir televizyon programında, Hayal mi Gerçek mi? filminin ikincisinin çekileceğini hayranlarına müjdelemişti. Ancak görünüşe göre en azından yakın zaman içinde böyle bir şey olmayacak. Hakkında açılan soruşturmaların ardından ikinci filmin çekimleri iptal edilmiş durumda. Enes Batur’un YouTube kanalında 20 Ekim tarihinde yayınlamış olduğu video, geniş bir izleyici kitlesi tarafından eleştiri yağmuruna tutulmuş, ünlü YouTuber pek çok kişi tarafından Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi’ne (CİMER) şikayet edilmişti. tüm bu şikayetler üzerine Bakırköy Cumhuriyet Savcılığı konuyla ilgili harekete geçti.

Enes Batur’un ikamet adresinin Antalya olması sebebi ile Bakırköy Cumhuriyet Savcılığı yetkisizlik kararı çıkarırken 'halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik etme', 'kişilerin huzur ve sükununu bozma', ‘sesli yazılı veya görüntülü bir ileti ile hakaret' suçları nedeni ile başlatılan soruşturmayı Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı devraldı.

Enes Batur, üst üste gelen eleştiriler üzerine yüklediği videoyu silmiş olsa da bu durum, şikayetlerin CİMER’e kadar gitmesini engelleyemedi. Ünlü YouTuber için olumsuz bir atmosfer oluşması, film yapımcılarını da endişelendirdi ve ‘Hayal mi gerçek mi? 2’nin çekimleri en azından şu an için iptal edildi.

HABERE YORUM KAT