1. HABERLER
  2. TEKNOLOJİ
  3. Enes Batur'dan özel canlı yayın: 100 bin TL ödül dağıtacak!

Enes Batur'dan özel canlı yayın: 100 bin TL ödül dağıtacak!

Dlive koronavirüs sebebiyle evinde kalanlara güzel vakit geçirmek adına çeşitli projeler tasarlıyor. Şimdi sırada 14 Nisan'da Enes Batur ile gerçekleştireceği canlı yayın var. “Sağlığın için #EvdeKal, evde keyifli vakit geçirmek için #DLiveDaKal” kampanyası kapsamında ünlü youtuber 100 bin TL değerinde ödül dağıtacak.

Enes Batur'dan özel canlı yayın: 100 bin TL ödül dağıtacak!

Enes Batur'dan #evdekal çağrısına destek geldi. Dlive canlı yayın üzerinden topluluk üyelerine ve yayıncıları desteklemek amacıyla 100 bin TL değerinde ödül dağıtmayı hedefliyor.

Kendimizin ve çevremizin sağlığını korumak adına evde oturduğumuz bu günlerde internet üzerinden canlı yayın ve video platformu olarak faaliyet gösteren DLive, topluluk üyelerinin günlerini eğlenceli geçirmesi için çeşitli kampanya ve etkinlikler düzenleyerek kullanıcıları desteklemeye devam ediyor.

ENES BATUR'DAN 100 BİN TL

Sağlığın için #EvdeKal, evde keyifli vakit geçirmek için #DLiveDaKal” kampanyası kapsamında ünlü Youtuber Enes Batur DLive’da özel bir yayın düzenleyecek. Batur, 14 Nisan 2020 Salı günü saat 19.00’da yayın yapacak. DLive canlı yayınında ünlü Youtuber Enes Batur topluluk üyelerini ve yayıncıları desteklemek için toplamda 100 bin TL değerinde ödül dağıtacak.

DLive Global Topluluk Başkanı Metin Redjepi, youtube’da 12.5 milyon takipçisi bulunan Enes Batur’un, geçtiğimiz yıl da DLive canlı yayını üzerinden ödül dağıttığını hatırlattı. Redjepi, “bu yılki özel koşulları göz önüne alarak düzenlediğimiz “Sağlığın için #EvdeKal, evde keyifli vakit geçirmek için #DLiveDaKal” kampanyasına Enes Batur da 14 Nisan Salı günü DLive’da yapacağı canlı yayında toplam 100 bin TL değerinde ödül dağıtarak destek olacak.

#EvdeKal’an herkese DLive yayınında 100 Bin TL ödül

30 Nisan’a kadar sürecek kampanya kapsamında “2 Milyon Lemon (toplam 160bin TL)” hediye edeceğiz. Kampanyada sadece DLive yayıncıları değil, tüm DLive izleyicileri de kazanacak. Ayrıca DLive olarak, bu zor günlerde COVID-19 ile mücadeleye yardımcı olan sivil toplum kuruluşlarına da 1 milyon Lemon yani 80binTL tutarında bağışta bulunacağız” dedi.

Enes Batur'dan özel canlı yayın: 100 Bin TL Ödül Dağıtacak!

DLive için özel canlı yayın yapacak ünlü Youtuber Enes Batur ise, “hepimizin evde olduğu ve bunu keyifli hale getirmenin yollarını aradığımız bu günlerde DLive yayınları ile bizleri motive ederek günlerimizi eğlenceli hale getiriyor. 14 Nisan Salı gününden önce DLive’a üye olun ve dlive.tv/enesbatur adresinden kanalımı takip edin. Saat 19.00’da DLive kanalımdan yapacağım canlı yayın sırasında siz de yayında olun, sizin yayınınızı da ziyaret edebilirim” dedi. Evde kalmanın önemi bugünlerde bir kez daha vurgulayan Batur, #EvdeKal #DLiveDaKal çağrısında bulundu.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT