1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Erdal Beşikçioğlu 'Behzat Ç'nin' neden bittiğini açıkladı!

Erdal Beşikçioğlu 'Behzat Ç'nin' neden bittiğini açıkladı!

Ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu, konuk olduğu 40 isimli programda kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. Behzat Ç'nin nasıl bittiğini anlatan Beşikçoğlu, "Diziyi Serdar Akar’ın çekmeyeceğini öğrendim. Böyleyse ben de olmak istemiyorum, beni de affedin dedim." ifadelerini kullandı.

Erdal Beşikçioğlu 'Behzat Ç'nin' neden bittiğini açıkladı!

Başarılı oyuncu Erdal Beşikçioğlu, dijital platform GAİN’de yayınlanan, Jülide Ateş’in sunuculuğunu üstlendiği '40' adlı programına konuk oldu, Beşikçioğlu, akıllara kazınan fenomen dizi 'Behzat Ç.' ile ilgili ilk kez konuştu.

BEHZAT Ç'Yİ KİM, NEDEN BİTİRDİ?

Konuk olduğu programda birbirinden farklı 40 soruya yanıt veren Beşikçioğlu, projelerinden ve Behzat Ç'ye kadar birçok konu hakkında konuştu. Programda "Saygı" dizisi çekilirken kendisine teklif gelmediğini belirten Beşikçioğlu, Jülide Ateş’in bir döneme damgasını vuran dizi "Behzat Ç’yi kim bitirdi?" sorusunu da yanıt verdi.Erdal Beşikçioğlu 'Behzat Ç'nin' neden bittiğini açıkladı!

Bir dönem büyük ilgiyle izlenen ve fenomen haline gelen 'Behzat Ç' dizisinin neden bittiğini şu sözler ile ifade etti:  “Şu andaki dönemle ilgili kaygan bir zemin vardı, nereden tutunacağını ne yazarı biliyordu, ne yapımcısı biliyordu, ne oyuncusu… 5 bölüm bir senaryo geldi bize, o kadar özlemişiz ki çekmeye başladık. Fakat olayın açılmasına güçlük çekilmeye başlandı."

"SERDAR ABİ YOKSA BENDE YOKUM DEDİM"

Sözlerine devam eden usta oyuncu Serdar Akar'ı aradığını belirterek, " Bu 2. dönemle ilgili beraber oturalım, bir oluşturalım, ondan sonra bütün senaryolar bittikten sonra hikayeye başlayalım, karakterin nereden nereye gideceğini görebilelim biz' dedim. Fakat yapımcılarla görüşmeye gittiğim zaman, diziyi Serdar Akar’ın çekmeyeceğini öğrendim. Memduh Başgan olmayacağını öğrendim, bunlar çok önemli karakterler. Böyleyse ben de olmak istemiyorum, beni de affedin dedim. Bütün hikâye bundan kaynaklıdır aslında.” ifadelerini kullandı.

Erdal Beşikçioğlu 'Behzat Ç'nin' neden bittiğini açıkladı!

Damla Korkmaz
Güncel Olaylar Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT