1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Erkan Kolçak Köstendil ve Cansu Tosun'dan ilk paylaşım

Erkan Kolçak Köstendil ve Cansu Tosun'dan ilk paylaşım

Cansu Tosun ve Erkan Kolçak Köstendil oğulları Marsel'in dünyaya gelmesinin ardından mutluluklarını sosyal medya hesabından o özel anlardaki görüntülerini yayınlayarak takipçileri ile paylaştılar.

Erkan Kolçak Köstendil ve Cansu Tosun'dan ilk paylaşım

Erkan Kolçak Köstendil geçtiğimiz günlerde dünyaya gelen oğlu Marsel ve eşi Cansu Tosun'un fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

Çukur'da 'Vartolu' karakterine hayat veren Erkan Kolçak Köstendil, geçtiğimiz günlerde baba oldu. Marsel adını verdikleri bebeklerini kucaklarına alan çift, ilk kez anne-baba olmanın sevincini yaşadı.

img-3071.jpg

2018 yılında nikah masasına oturan çift birbirlerine aşkla baktıkları o özel anlarda çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından şu sözlerle paylaştı;

"HOŞ GELDİN OĞLUM"

"Duygularımı anlatabilecek kadar kalemim kuvvetli değil ama en azından teşekkür edebilirim.
Başta bilgisi ve sevgisiyle herşeyi gözümüz kapalı emanet ettiğimiz doktorumuz @dryusufolgac'a, bizi 7/24 yalnız bırakmayan ve sürece hazırlayan @ebehayriye 'ye ,
sporla beni bile doğurtabilecek olan @ozlemincesuguveli ' ye ,
bizimle yakından ilgilenen tüm hastane personeline teşekkürlerimi sunarım ??
Allah'a şükür ??canına kurban @cansutosun ❤️ Hoşgeldin oğlum"

img-3072.jpg

CANSU TOSUN: "HER SANİYESİNE ŞÜKÜR"

"Sizin ile bu benzersiz anların karelerini paylaşmak istedik ☺️ tarifsiz derler ya hep... gerçekten öyleymiş ?? her saniye şükür etmene sebep olan kocaman bir mucize... ikinci kareyi de eklemek istedim, cünkü onlardan bahsetmeden olmaz ? canavar spor hocam @ozlemincesuguveli iyi ki dinledim seni tembellik etmedim ?? sihirli ruhu ile yanımızda olan @ebehayriye ve bakışları ile herşey yolunda diyen doktorumuz @dryusufolgac iyi ki yanımızda oldunuz gücümüze güç kattınız.
41 haftanın sonunda bu mucizeye kavuştuk ve @erkankeka sen nasıl bir eş, sevgili, arkadaş, ruh ve babasın ❤️her saniyesini için #believeinmiracles  @cerenselcukdogumfilmi ( bu yolculuğa giren yada girmek isteyen herkese güç ve inanç diliyorum.. kolaylık ile gecsin ? )"

Özge Yıldırım
Magazin Editörü
HABERE YORUM KAT