1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Erkan Petekkaya: Nurgül'le kavgamız geçmişte kaldı

Erkan Petekkaya: Nurgül'le kavgamız geçmişte kaldı

Dizi setinde koronavirüs şarkısı söyleyen ve sosyal medya hesabında paylaşan Erkan Petekkaya için tepkiler gelmişti. Nurgül Yeşilçay'ın attığı tweet sonrası Petekkaya'dan açıklama geldi.

Erkan Petekkaya: Nurgül'le kavgamız geçmişte kaldı

Set arasında video çeken ve set ekibiyle birlikte şarkı söyleyen Petekkaya çektiği video için tepki almıştı. Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay hakkında da açıklamada bulundu.

"HAKARET ETME ZAMANI DEĞİL"

Videosunun ardından çok sayıda olumsuz tepki alan Petekkaya, bazı oyuncuların başlattığı linç kampanyasına anlam veremediğini belirterek "Biz sette her türlü önlemimizi aldık. Steril bir ortamda çalışıyoruz. Senaryo sayfa sayımız yarıya indi.

Set çalışanlarının aileleri korkmasın. Hakaret etme zamanı değil. Birbirimizi sevmeye başlamalıyız. Herkes kendi kapısının önünü süpürecek. İşimi gücümü yapıyorum ve işim insanları eğlendirmek. Yapabildiğim yere kadar da yapacağım" dedi.

"NURGÜL BANA SÖYLEMEMİŞTİR"

Eski rol arkadaşı Nurgül Yeşilçay'ın Twitter hesabından "Uyuşturucu zararlı. Alkol zararlı. Salaklık zararlı. Adam sanmak daha zararlı. E ben anlattım bunları" paylaşımı hakkında konuşan Erkan Petekkaya, "Hiçbir şeyi takip etmiyorum. Nurgül'le tartışmam seneler öncesinde kaldı. Unutttuk, gitti, bitti. Bu açıklamasının benimle ne alakası var? Bana söylediğini düşünmüyorum" ifadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT