1. HABERLER
  2. SPOR
  3. Erol Bulut, Alanyaspor'a veda etti

Erol Bulut, Alanyaspor'a veda etti

Tecrübeli teknik direktör Erol Bulut, Aytemiz Alanyaspor'dan ayrıldığını resmen açıkladı. Bulut, Alanyaspor'daki görevinin bugün itibariyle sona erdiğini, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

Erol Bulut, Alanyaspor'a veda etti

Alanyaspor'da başarılı işlere imza atan ve Fenerbahçe'ye gelmesi beklenen teknik direktör Erol Bulut, Alanyaspor'dan ayrıldığını Twitter hesabından duyurdu. 

Erol Bulut yaptığı basın açıklamasında şu ifadeleri kullandı "Değerli Basın Mensupları, Aytemiz Alanyaspor'da 2019-2020 sezonu ile birlikte başlayan görevimiz, bugün itibariyle son bulmuştur. Bu göreve gelmemizde büyük emeği olan Aytemiz Alanyaspor Başkanı Sayın Hasan Çavuşoğlu ve Aytemiz Alanyaspor yönetim kuruluna teşekkür ederim. Futbolcu kardeşlerim, ekibim, ben, en önemlisi de bizlere her zaman destek ve inancını esirgemeyen taraftarımızla, 2019-2020 sezonunu birlik içinde ve çok verimli geçirdik; takımımızı Avrupa Kupaları'na götürme başarısı gösterdik. Ekibim ve ben, Aytemiz Alanyaspor Başkanı Sayın Hasan Çavuşoğlu ve yönetim kuruluna, tüm futbolcu kardeşlerimize, kulüp personelimize, taraftarımıza ve Aytemiz Alanyaspor camiasına teşekkürü borç biliriz. Aytemiz Alanyaspor'a bundan sonraki mücadelelerinde ve Avrupa Kupalarında başarılar dilerim. Saygılarımla, Erol Bulut"

 

 

Gülistan Başköy
Eğitim Editörü
HABERE YORUM KAT