1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Erol Köse " İntizar'ı şirketten kovdum, kadın sanatçılarım illallah dedi"

Erol Köse " İntizar'ı şirketten kovdum, kadın sanatçılarım illallah dedi"

Magazin gündemine bomba gibi oturan Mustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedik'in şarkıcı İntizar ile yasadığı aşka bir yorum da yapımcı Erol Köse'den geldi. Erol Köse İntizar'ın çift cinsiyetli olduğunu söyleyerek yıllar önce kendisini yapım şirketinden kov

Erol Köse " İntizar'ı şirketten kovdum, kadın sanatçılarım illallah dedi"

Yapımcı Erol Köse 2013 yılında şarkıcı İntizar ile ilgili olarak çift cinsiyetlidir sözlerini sosyal medyadan tekrar paylaşarak söylentilerin doğruluğuna ilişkin gönderme yaptı.

2013 yılında özel bir tv programında konuşan yapımcı Erol Köse, o dönem İntizar ile alakalı iddialar ortaya atmıştı. Köse, İntizar'ı kadın sanatçılarının rahatsız olmasından dolayı kovdum demişti.

EROL KÖSE İNTİZAR İLE İLGİLİ SKANDAL İDDİALAR ORTAYA ATTI

Erol Köse paylaşımında o dönem her şeyi belgelediğini iddia ederek İntizar ile ilgili ilginç biligiler paylaştı. İşte Erol Köse'nin o paylaşımı;

2-209.jpg1-206.jpg

 

 Bizde her şey belgeli! fotoları sola itiniz , tarihe bakın fotoda 2013 , ben tv8 de Sacit Aslan da patlatmışım !

İNTİZARI ŞİRKETTEN KOVDUM , ÇÜNKÜ KADIN SANATÇILARIM İLLALLAH DEDİ ! O dönem ! MANKEN EBRU ŞİMŞEK ile studyoda yakalanmış ( Ebru Şimşek'in ex kocası Gökhan Adlı o dönem müzik studyosu işletiyordu ) İntizar lezbıyen degil hermofradittir yani milyonda bir görülen hem kadın hem erkek organı semptomu ! Yani çift cinsiyet Doğası bu kimse kınamasın , kınanacak olan tek şey Ceceli evliyken eşiyle beraber olmasıdır !

HERMAFRODİT NE DEMEKTİR?

Gerçek çift cinsiyetlilik, yani kişinin bir vücutta hem erkek hem kadın organını taşıması hermafrodit olarak adlandırılır. Psödohermafroditler de aynı biçimde iki organ taşırlar ama görünümleri aynı değildir. Bunlar, henüz anne karnındayken meydana gelen özelliklerdir. Gonad kız yani dişi olarak programlanmıştır ve gelişimi de dişi olarak devam eder. Eğer erkek olacaksa, Y kromozomundan dolayı testisler gelişir. Testislerin salgıladığı testosteron hormonu ile erkeklik yönünde gelişmeler başlar. Bu gelişim sırasında herhangi bir bozukluk olursa ya da anne hormon ilaçları kullanırsa, annenin veya babanın genital hastalıkları varsa, bu bozukluğa yol açabilir. Gelişimleri belli bir noktada durduğu için, cinsiyeti tam olarak tespit edilemeyen çocuklar meydana gelir. Hermafrodit yani çift cinsiyetlilik böyle gelişir.

 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT