1. HABERLER
  2. BİYOGRAFİ
  3. Ertan İskender kimdir? | Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi asistan hekim Ertan İskender sağlık durumu nasıl?

Ertan İskender kimdir? | Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi asistan hekim Ertan İskender sağlık durumu nasıl?

Sağlık Bakanı Koca, Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi asistan hekim Ertan İskender ile ilgili paylaşımda bulundu. Bakan Koca'nın paylaşımı sonrası Ertan İskender merak konusu oldu. Peki Ertan İskender kimdir? | Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi asistan hekim Ertan İskender sağlık durumu nasıl? İşte detaylar

Ertan İskender kimdir? | Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi asistan hekim Ertan İskender sağlık durumu nasıl?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde asistan hekim Ertan İskender ile ilgili paylaşımda bulundu. Bakan Koca'nın paylaşımı sonrası Ertan İskender merak konusu oldu. Peki Ertan İskender kimdir? | Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi asistan hekim Ertan İskender sağlık durumu nasıl? İşte ayrıntılar...

ERTAN İSKENDER KİMDİR?

Ertan İskender, Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde asistan hekimdir.

Ertan İskender, görev sırasında bir hastanın bıçaklı saldırısına uğradı. Elinden ve belinden yaralanan İskender, ameliyata alındı. 

ANKARA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ ASİSTAN HEKİM ERTAN İSKENDER SAĞLIK DURUMU NASIL?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

"Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde asistan hekimimiz Ertan İskender bir hastanın saldırısına uğrayarak elinden ve belinden yaralandı. Bıçaklı saldırıya uğrayan hekimimiz şu an ameliyatta. Durumu yakından takip ediyorum. Şifa veren eli kesmeye çalışmanın affı mümkün değil."

Ertan İskender kimdir? | Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi asistan hekim Ertan İskender sağlık durumu nasıl?

Bakan Koca, gecenin ilerleyen saatlerinde Ertan İskender'in durumuna ilişkin yeni bir paylaşımda bulundu. Ertan İskender'in ameliyatının başarılı geçtiğini belirten Bakan Koca paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

"Saldırıya uğrayan meslektaşım Ertan İskender’in ameliyatı başarıyla tamamlandı. Kendisiyle konuştum, durumu iyi. Saldırgan adli işlemler için polis gözetiminde. Konunun sonuna kadar takipçisi olacağım. Canımızı emanet ettiğimiz hekimlerimizin hak ve emniyeti bize emanet."

Hastası tarafından bıçaklanan doktor ameliyatta! Bakan Koca: Şifa veren eli kesmeye çalışmanın affı mümkün değil

Ertan İskender kimdir? | Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi asistan hekim Ertan İskender sağlık durumu nasıl?

ERTAN İSKENDER, BIÇAKLI SALDIRIYA UĞRADI

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Dr. Ertan İskender, poliklinikte hastası Bayram N. tarafından uğradığı bıçaklı saldırıda yaralandı. 

SALDIRI OLAYININ DETAYLARI

Olay, akşam saatlerinde Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin poliklinik bölümünde meydana geldi. Asistan doktor Ertan İskender, poliklinikte hasta muayene ettiği sırada hastaneye gelerek taşkınlık yapan hastası Bayram N.'yi uyardı. Bayram N., üzerindeki bıçağı çıkararak İskender'i elinden ve belinden bıçakladı. Yaralanan Ertan İskender, hastanenin acil servisine götürülerek tedaviye alındı. Doktorun hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi.

Bıçaklı saldırgan Bayram N. ise hastanenin güvenlik görevlileri tarafından etkisiz hale getirilip, çağrılan polis ekiplerine teslim edildi. Gözaltına alınan Bayram N.'nin, bir kaç haftadır herhangi bir rahatsızlığı olmamasına rağmen hastaneye gelip, taşkınlık yaptığı belirtildi. Psikolojik sorunları olduğu ileri sürülen Bayram N.'nin, bugün de aynı şekilde hastanede bağırarak taşkınlık yaptığı, doktorun uyarması üzerine de bıçakla saldırdığı öğrenildi. 

Ankara Diş Hekimleri Odası tarafından olaya ilişkin yapılan açıklamada, "Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi ortopedi asistanı Dr. Ertan İskender, poliklinik yaptığı sırada bir hasta tarafından elinden ve belinden bıçaklandı. Hastaneyi ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimizi ilettik" denildi.

Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Berkem Temizel
Gece Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
1
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT