1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. ESAB ve Emirdağ Kent Konseyi yönetici ve üyeleri Afyonkarahisar’da

ESAB ve Emirdağ Kent Konseyi yönetici ve üyeleri Afyonkarahisar’da

Eskişehir'den davet üzerine Afyonkarahisar'a giden Emirdağ Kültür ve Sanat Derneği (ESAB) ve Emirdağ Kent Konseyi yönetici ve üyeleri; Afyonkarahisar Kent...

ESAB ve Emirdağ Kent Konseyi yönetici ve üyeleri Afyonkarahisar’da

Eskişehir'den davet üzerine Afyonkarahisar'a giden Emirdağ Kültür ve Sanat Derneği (ESAB) ve Emirdağ Kent Konseyi yönetici ve üyeleri; Afyonkarahisar Kent Konseyi Kültür Sanat Grubu'nun toplantısına katıldı.

Afyonkarahisar Kent Konseyi hizmet binasında gerçekleşen toplantıya; Emirdağ Kültür ve Sanat Derneği (ESAB) Başkanı Ahmet Urfalı ve Yönetim Kurulu üyeleri, Afyonkarahisar Emirdağ Derneği Başkanı Necati Sarı, Emirdağ Kent Konseyi Başkanı Ahmet Yiğiter, Çobanlar ilçesi eski İlçe Milli Eğitim Müdürü Cevdet Sezgin, Afyonkarahisar Karaman Mahallesi Muhtarı Neşe Yılmaz, Afyonkarahisar Kent Konseyi Kültür Sanat Grubu Başkanı Ünal Özdoğan ve Yönetim Kurulu üyeleri katıldılar.

Kent Konseyi Kültür Sanat Grubu Ünal Özdoğan, toplantıda yaptığı konuşmasında, "ESAB'ın etkinliklerini yakından takip ediyoruz. Sizlerle, kendi ilimizde de ortaklaşa kültür sanat faaliyetleri yapmak istiyoruz" dedi.

Emirdağ Kültür ve Sanat Derneği (ESAB) Başkanı Ahmet Urfalı ise konuşmasında; "Bizi buraya davet eden Afyonkarahisar Kent Konseyi Kültür Sanat Grubu Başkanı Ünal Özdoğan ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ederiz. Biz derneğimizin amaçları doğrultusunda Eskişehir ve Emirdağ'da çeşitli etkinlikler düzenliyoruz. Afyonkarahisar bizim ilimiz, elbette bu çağrıya olumlu yaklaşıyoruz. Her türlü birlikte ortaklaşa etkinlik yapmaya hazırız" dedi.

Yapılan konuşmaların ardından; önümüzdeki mayıs ayı içerisinde, "Afyonkarahisar - Emirdağ Günleri" yapmak üzere mutabakat sağlandı. "Afyonkarahisar - Emirdağ Günleri'nde; "Milli Mücadele'de Emirdağ Panel ve Sergisi', "Emirdağ Eski Fotoğrafları Sergisi', "Fakı Edeer Konseri', "Emirdağ Türküleri Konseri" ve "Şairler Şöleni" ve akabinde sürpriz etkinliklere de yer verileceği belirtildi.

ESAB ve Emirdağ Kent Konseyi yönetici ve üyeleri Afyonkarahisar’da

ESAB ve Emirdağ Kent Konseyi yönetici ve üyeleri Afyonkarahisar’da

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT